Volby do školské rady

V červnu končí tříleté funkční období školské rady, a proto se uskuteční volby nových členů.

Školská rada umožňuje rodičům podílet se na správě školy.

Školská rada školy NOE má tři členy - zástupce rodičů (volí rodiče), zástupce pedagogů (volí učitelé) a zástupce zřizovatele (jmenuje zřizovatel).

Volby do školské rady proběhnou 11. - 15. června 2018.

Do 4. června máte možnost navrhnout do voleb kandidáty z řad rodičů.

Zvažte prosím, koho byste rádi viděli v této prospěšné funkci, a své návrhy zasílejte emailem na kancelář školy.

kancelar@skola-noe.cz

Děkujeme.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podle školského zákona §168

(1) Školská rada

a) vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému
uskutečňování,

b) schvaluje výroční zprávu o činnosti školy,

c) schvaluje školní řád, ve středních a vyšších odborných školách stipendijní řád, a navrhuje
jejich změny,

d) schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků v základních a středních
školách,

e) podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy,

f) projednává návrh rozpočtu právnické osoby na další rok, a navrhuje opatření ke zlepšení
hospodaření,

g) projednává inspekční zprávy České školní inspekce,

h) podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní
správu ve školství a dalším orgánům státní správy,

i) podává návrh na vyhlášení konkursu na ředitele školy.

11.05.2022 13:39:19

Pro zobrazení seznamu přijatých dětí rozklikněte aktualitu.

03.05.2022 10:49:40

k přijetí na střední školy. Na některých školách obsadili naši deváťáci v přijímacích zkouškách přední pozice. Gratulujeme!

02.05.2022 10:23:28

Milí rodiče, srdečně vás zveme na besedu o rodičovství, která se uskuteční 19.5. v 16:30 hod ve škole.

27.04.2022 12:43:49

Vážení rodiče, na základně jednání ředitelů církevních škol s ministerstvem školství je nezbytné pro školní rok 2022/23 navýšit úplatu za vzdělávání, která pokryje rostoucí inflaci, především růst energií. Bohužel tento nárůst MŠMT nebude školám nijak kompenzovat.

14.04.2022 14:04:54

Do 1. ročníku ZŠ bylo přijato 22 žáků. Seznam přijatých uchazečů uvidíte po rozkliknutí aktuality.