Modlitební řetěz 31.8.2013

Sobotu 31.8. chceme věnovat modlitbám za požehnání nového školního roku. Připojte se k nám!

ZDE se můžete elektronicky přihlásit k modlitbám na konkrétní hodinu

Témata k modlitbám:

Děti
Děkujme za každého žáka, který má možnost navštěvovat křesťanskou školu.
Prosme za nově příchozí žáky do druhé a třetí třídy, aby našli v NOE nové kamarády a dobře zvládli změnu.
Prosme za dobrý start pro prvňáčky a nové děti v mateřské škole.

Učitelé
Děkujme za nově příchozí učitele a asistentky pedagoga.
Vyprošujme požehnání pro práci učitelů – moudrost, sílu a trpělivost pro každý den.
Vztahy v kolektivu – stále se rozšiřujeme, ale toužíme zachovat jednotu, dobrou komunikaci, vzájemný respekt.

Spolupráce s rodiči dětí
Děkujme za podporu a shodu, kterou v mnoha případech nacházíme.
Prosme za dobrou komunikaci a vztahy.

Finance
Děkujme, že až do dnešního dne se Bůh o školu stará. Mohli jsme připravit novou třídu a sborovnu.
Vyprošujme požehnání pro dárce a dobrovolníky, kteří podporují rozvoj školy.
Prosme za dostatek financí pro poslední čtvrtletí tohoto kalendářního roku.

11.05.2022 13:39:19

Pro zobrazení seznamu přijatých dětí rozklikněte aktualitu.

03.05.2022 10:49:40

k přijetí na střední školy. Na některých školách obsadili naši deváťáci v přijímacích zkouškách přední pozice. Gratulujeme!

02.05.2022 10:23:28

Milí rodiče, srdečně vás zveme na besedu o rodičovství, která se uskuteční 19.5. v 16:30 hod ve škole.

27.04.2022 12:43:49

Vážení rodiče, na základně jednání ředitelů církevních škol s ministerstvem školství je nezbytné pro školní rok 2022/23 navýšit úplatu za vzdělávání, která pokryje rostoucí inflaci, především růst energií. Bohužel tento nárůst MŠMT nebude školám nijak kompenzovat.

14.04.2022 14:04:54

Do 1. ročníku ZŠ bylo přijato 22 žáků. Seznam přijatých uchazečů uvidíte po rozkliknutí aktuality.