Juráška 2016

Středa a čtvrtek

Ve středu nám krásně zachumelilo. Třetí, odpočinkový den, jsme odpoledne nelyžovali. Jedna skupina se vydala na vysokohorskou túru směr polské hranice a Čihalka. Druhá skupina se vydala bobovat. Večer pro drsňáky večerní lyžování.

Čtvrteční dopoledne byl poslední trénink před závody. Odpoledne jsme absolvovali profi-obří slalom. Večer vyhodnocení a diskotéka.

Úterý

Zaznamenáváme velké pokroky. Ti, co se ještě včera báli na vlek, si dnes jízdu užívali. Začátečníci, kteří stáli včera poprvé na lyžích, dnes zatočili na obě strany, sjeli malý kopeček a zastavili. Staří matadoři si vylepšovali svůj carvingový styl, učili se odšlapovat do kopce. Fandíme jim a trochu závidíme. My bychom se to v tak krátkém čase nenaučili ani náhodou.

Sníh v noci trochu padal. Ale v Pardubicích byla nadílka zřejmě větší. Tady připadlo do 5 cm přírodního sněhu. Technického je naštěstí dost.

Neděle a pondělí

Letos jsme dojeli bez nehody. Zpočátku někteří účastníci zájezdu spustili paniku, že nemají lyže, lyžáky, a jiné nezbytnosti. Nutno podotknout, že se do skupiny hledačů přidali i učitelé. Po večeři se zázračně všechno našlo, mohli jsme tedy ráno bez obtíží vyrazit na svah. Sněhu je dost, úraz žádný. Kéž by nám to vydrželo.

11.05.2022 13:39:19

Pro zobrazení seznamu přijatých dětí rozklikněte aktualitu.

03.05.2022 10:49:40

k přijetí na střední školy. Na některých školách obsadili naši deváťáci v přijímacích zkouškách přední pozice. Gratulujeme!

02.05.2022 10:23:28

Milí rodiče, srdečně vás zveme na besedu o rodičovství, která se uskuteční 19.5. v 16:30 hod ve škole.

27.04.2022 12:43:49

Vážení rodiče, na základně jednání ředitelů církevních škol s ministerstvem školství je nezbytné pro školní rok 2022/23 navýšit úplatu za vzdělávání, která pokryje rostoucí inflaci, především růst energií. Bohužel tento nárůst MŠMT nebude školám nijak kompenzovat.

14.04.2022 14:04:54

Do 1. ročníku ZŠ bylo přijato 22 žáků. Seznam přijatých uchazečů uvidíte po rozkliknutí aktuality.