iPady ve výuce

Jedna prima zpráva.
Po dobu šesti měsíců budeme testovat několik iPadů od firmy APPLE. Naše škola chce vychovávat a vzdělávat své žáky za pomoci nejnovějších výukových metod a nástrojů. Konkrétně nás oslovil celosvětový program firmy APPLE nazvaný "iPady do škol". Díky desítkám tisíc aplikací, věnovaným vzdělávání na různých úrovních, mohou děti prvního i druhého stupně rozvinout svůj potenciál. K tomu, co se děti učí, budou moci využít i tyto HI-TECH technologie, iPady pomohou také dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.
Jako škola jsme obdrželi od jednoho našeho významného sponzora první dva iPady, které hned začneme testovat ve výuce. Zároveň projdeme v nejbližších týdnech i specializovaným školením jak využít iPady a jak s nimi učit.  V této oblasti jsme na začátku dlouhé cesty, ale i cesta je cíl a my na ni chceme s našimi žáky vyrazit.
Pokud se následně rozhodneme tuto super technologii využít, máme od toho samého sponzora příslib dalších několika iPadů. Nicméně, pokud by kdokoliv z vás cítil, že chce naší škole pomoci s nákupem dalších iPadů, budeme velice vděčni za jakýkoliv peněžní dar, který bude ze 100% využit pro tuto naši konkrétní potřebu.
Moc děkujeme našim partnerům a dárcům za jejich přízeň a otevřená srdce. Velice si vás vážíme.

22.06.2022 7:29:11

Z důvodu přesunu školní jídelny do nových prostor vyhlašuje ředitelka školy na 1. a 2. září 2022 ředitelské volno.Školní rok začne v pondělí 5. září.

13.06.2022 8:09:41

Pro výsledky 2. kola zápisu do mateřské školy rozklikněte aktualitu.

07.06.2022 10:52:49

se uskuteční ve středu 15.6. v 16 hod.

18.05.2022 9:27:19

vyhlásila ředitelka školy v termínu od 25. května do 3. června 2022.

11.05.2022 13:39:19

Pro zobrazení seznamu přijatých dětí rozklikněte aktualitu.