Zvířátka V NOE - savci

S první částí programu o zvířátkách k nám do školky Noe zavítala ve středu 30.9. paní Kadlečková.

Tentokrát přivezla zvířátka – savce. Program se dětem velmi líbil, zvláště to, že si mohly všechna zvířátka pohladit a dozvěděly se spoustu zajímavých věcí. Mezi zvířátky nechyběl králíček, morče, křeček a na závěr také kamarádský pejsek.

Už se těšíme na další zvířátka, která k nám do školky zavítají v listopadu.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.