Zvířátka v NOE - ještěři

V tomto školním roce k nám již potřetí přijela paní Kadlečková a její zvířecí kamarádi.

Tentokrát se jednalo o ještěry.  Děti si mohly opět zblízka prohlédnout některé druhy ještěrek, a na některé si také sáhnout. Kromě několika druhů gekončíků a agamy vousaté se na děti přijel podívat také nádherný chameleon.

Děti se dozvěděly, kde ještěrky žijí, čím se živí a také jak se o ně starat v zajetí.

Věříme, že i tento program přispěje k budování pozitivního vztahu dětí k přírodě a následně i její ochraně.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.