Zvířátka v NOE - ještěři

V tomto školním roce k nám již potřetí přijela paní Kadlečková a její zvířecí kamarádi.

Tentokrát se jednalo o ještěry.  Děti si mohly opět zblízka prohlédnout některé druhy ještěrek, a na některé si také sáhnout. Kromě několika druhů gekončíků a agamy vousaté se na děti přijel podívat také nádherný chameleon.

Děti se dozvěděly, kde ještěrky žijí, čím se živí a také jak se o ně starat v zajetí.

Věříme, že i tento program přispěje k budování pozitivního vztahu dětí k přírodě a následně i její ochraně.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.