Zvířátka v MŠ - 4. část – PTÁCI A HMYZ

Ve středu 14. 5. nás již po čtvrté a naposledy v tomto školním roce navštívila paní Kadlečková se svými zvířecími svěřenci. Tentokrát přivezla mimo jiné ptáčky, takže se naše školka naplnila jejich veselým švitořením a křikem. Předvedly se nám dvě andulky a také mluvící korela, která se nám sama představila, říkala „Kája“.

Další druh zvířat, který nám paní Kadlečková přinesla ukázat, byl hmyz. Byl to například šváb, cvrček, červy nebo saranče. Obdivovaly jsme také pakobylku a strašilku, největší obdiv si získala lupenitka, která byla neuvěřitelně k nerozeznání od skutečného listu. Nikdo se těchto netradičních na první pohled obyčejných a nepřitažlivých zvířátek nebál, čemuž jistě napomohlo i to, že nám paní Kadlečková moc hezky povídala o jejich rozmanitosti a dokonalosti.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)