Zvířátka v MŠ - 4. část – PTÁCI A HMYZ

Ve středu 14. 5. nás již po čtvrté a naposledy v tomto školním roce navštívila paní Kadlečková se svými zvířecími svěřenci. Tentokrát přivezla mimo jiné ptáčky, takže se naše školka naplnila jejich veselým švitořením a křikem. Předvedly se nám dvě andulky a také mluvící korela, která se nám sama představila, říkala „Kája“.

Další druh zvířat, který nám paní Kadlečková přinesla ukázat, byl hmyz. Byl to například šváb, cvrček, červy nebo saranče. Obdivovaly jsme také pakobylku a strašilku, největší obdiv si získala lupenitka, která byla neuvěřitelně k nerozeznání od skutečného listu. Nikdo se těchto netradičních na první pohled obyčejných a nepřitažlivých zvířátek nebál, čemuž jistě napomohlo i to, že nám paní Kadlečková moc hezky povídala o jejich rozmanitosti a dokonalosti.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.