Zvířátka v MŠ - 4. část – PTÁCI A HMYZ

Ve středu 14. 5. nás již po čtvrté a naposledy v tomto školním roce navštívila paní Kadlečková se svými zvířecími svěřenci. Tentokrát přivezla mimo jiné ptáčky, takže se naše školka naplnila jejich veselým švitořením a křikem. Předvedly se nám dvě andulky a také mluvící korela, která se nám sama představila, říkala „Kája“.

Další druh zvířat, který nám paní Kadlečková přinesla ukázat, byl hmyz. Byl to například šváb, cvrček, červy nebo saranče. Obdivovaly jsme také pakobylku a strašilku, největší obdiv si získala lupenitka, která byla neuvěřitelně k nerozeznání od skutečného listu. Nikdo se těchto netradičních na první pohled obyčejných a nepřitažlivých zvířátek nebál, čemuž jistě napomohlo i to, že nám paní Kadlečková moc hezky povídala o jejich rozmanitosti a dokonalosti.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!