Zpravodajství z Anglie

Středa 7.10.

Ve středu jsme opět začali výukou, děti dnes byly smělejší a vůbec se nebály komunikovat. Odpoledne jsme navštívili město Hastings a pašerácké jeskyně, které měly interaktivní prvky. Poté jsme se přesunuli k Beachy Head a Seven Sisters. Děti honily vlny a také jsme našli spoustu pazourků, takže zavazadla budou o dost těžší než při odjezdu :-)

Úterý 6.10.

V úterý měly děti první hodiny angličtiny a jejich učitelé je moc chválili. Z rodin jsou děti nadšené a těšily se, že dnes s nimi stráví večer více času než včera. Po obědě jsme vyrazili do přístavního města Portsmouth, kde jsme se projeli lodí a navštívili válečnou loď Victory. Přijeli jsme o něco dříve a tak páni řidiči dětem dopřáli i krátkou autobusovou diskotéku :-) Počasí je typicky anglické, ale oproti na dnešek slibovaným kroupám byl deštík s občasným sluncem příjemným překvapením.

Pondělí 5.10.

V 8:30 hod jsme v pořádku dorazili do Londýna.

Po probdělé noci jsme viděli z Londýna co se dalo, zvládli jsme Big Ben, Westminster Abby, Buckingham palace a mnoho dalšího. Poté jsme se rozdělili a část šla do muzea voskových figurín. Druhá půlka se vydala do muzea vědy. S Londýnem jsme se rozloučili jízdou na London Eye. Děti jsou unaveny, některým se stýská, ale zvládají to statečně. Jejich rodiny si je vyzvedly a děti vypadaly natěšeny na nové dobrodružství. Po nabrání nových sil budeme nadále informovat a dodávat i fotodokumentaci.

Posíláme foto ze Science muzeum.

Neděle 4.10.

14:00 hod - dojeli jsme do Varnsdorfu.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!