Zdravá pětka

Poslední den v lednu jsme u nás ve školce přivítali paní, která nám povídala o zdravé životosprávě. Děti poznávaly běžné potraviny a zkoušely určovat, jestli se jedná o jídlo, které nám prospívá, či nikoliv. Program byl proložen veselými písničkami s pohybem, nechybělo ani povídání o sportu, a dostatečném odpočinku.Na příběhu o malé holčičce paní vysvětlovala škodlivost cukru a nabídla dětem ochutnávku čerstvého ovoce.
Děti nakonec bez zrakové kontroly ochutnávaly různé druhy ovoce a zeleniny a hádaly, co snědly.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.