Vystoupení paťáků ve školce

Adventní čas se blížil ke konci, Vánoce byly skoro za dveřmi, když nám přišly do naší školky zahrát a zazpívat koledy děti ze základní školy z páté třídy. Pásmo bylo krásné, nechyběl doprovod na klávesy, kytary a zobcovou flétnu.

Některé koledy znaly také děti ze školky, a tak jsme si mohly zazpívat také společně. Nakonec dostaly děti od jedné ze školaček vlastnoručně vyrobené keramické zvonečky, které se dětem moc líbily.

Na úplný závěr jsme si všichni společně zazpívaly koledu „narodil se Kristus Pán“, kterou jsme krásně završily společné předvánoční setkání.

Jsme moc rádi, že je při naší základní škole také školka a menší a větší děti se tak mohou vzájemně setkávat a obohacovat se.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

14.10.2019 9:11:01

se uskuteční 11. - 15. listopadu, každý den od 8:00 do 10:00 hod. Ve čtvrtek 14. listopadu od 16:00 hod proběhne také beseda pro zájemce o školu.