Vystoupení paťáků ve školce

Adventní čas se blížil ke konci, Vánoce byly skoro za dveřmi, když nám přišly do naší školky zahrát a zazpívat koledy děti ze základní školy z páté třídy. Pásmo bylo krásné, nechyběl doprovod na klávesy, kytary a zobcovou flétnu.

Některé koledy znaly také děti ze školky, a tak jsme si mohly zazpívat také společně. Nakonec dostaly děti od jedné ze školaček vlastnoručně vyrobené keramické zvonečky, které se dětem moc líbily.

Na úplný závěr jsme si všichni společně zazpívaly koledu „narodil se Kristus Pán“, kterou jsme krásně završily společné předvánoční setkání.

Jsme moc rádi, že je při naší základní škole také školka a menší a větší děti se tak mohou vzájemně setkávat a obohacovat se.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.