Vystoupení na vernisáži

V pondělí 24. září děti zpestřily svým krátkým vystoupením vernisáž výstavy "Babičko, dědo, co všechno umíte". Výstavu pořádala Oblastní charita Pardubice a konala se v Hudebním sále Magistrátu města Pardubice. Děti zatancovaly a zazpívaly písničku Děti v Africe, druháci zahráli dvě písničky na flétnu.

Po slavnostním zahájení jsme si šli výstavu prohlédnout. Mohli jsme obdivovat výtvory aktivních pardubických seniorů. Pěkné obrázky, dekorace, věci vyšívané, háčkované nebo paličkované. Děti nadšeně pozorovaly praktickou ukázku paličkování na horduli, jásaly, když objevily ubrus vyšívaný Zaidou de Karaba, která tu u nás učí španělštinu.

Video zde

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.