Vystoupení na vernisáži

V pondělí 24. září děti zpestřily svým krátkým vystoupením vernisáž výstavy "Babičko, dědo, co všechno umíte". Výstavu pořádala Oblastní charita Pardubice a konala se v Hudebním sále Magistrátu města Pardubice. Děti zatancovaly a zazpívaly písničku Děti v Africe, druháci zahráli dvě písničky na flétnu.

Po slavnostním zahájení jsme si šli výstavu prohlédnout. Mohli jsme obdivovat výtvory aktivních pardubických seniorů. Pěkné obrázky, dekorace, věci vyšívané, háčkované nebo paličkované. Děti nadšeně pozorovaly praktickou ukázku paličkování na horduli, jásaly, když objevily ubrus vyšívaný Zaidou de Karaba, která tu u nás učí španělštinu.

Video zde

30.7.2019 12:25:05

Aktuální částky plateb na nový školní rok naleznete na stránce Finance pro ZŠ a na stránce Platby pro MŠ.

14.6.2019 16:28:54

v pátek 28. 6. vydání vysvědčení od 8:00 do 8:45 hod. Školní jídelna nebude v provozu. Školní družina v provozu do 12 hod.

10.6.2019 11:06:50

a školním rokem se uskuteční v úterý 25.6. od 16 hod na školním hřišti. Zveme všechny žáky i rodiče.