Vystoupení na vernisáži

V pondělí 24. září děti zpestřily svým krátkým vystoupením vernisáž výstavy "Babičko, dědo, co všechno umíte". Výstavu pořádala Oblastní charita Pardubice a konala se v Hudebním sále Magistrátu města Pardubice. Děti zatancovaly a zazpívaly písničku Děti v Africe, druháci zahráli dvě písničky na flétnu.

Po slavnostním zahájení jsme si šli výstavu prohlédnout. Mohli jsme obdivovat výtvory aktivních pardubických seniorů. Pěkné obrázky, dekorace, věci vyšívané, háčkované nebo paličkované. Děti nadšeně pozorovaly praktickou ukázku paličkování na horduli, jásaly, když objevily ubrus vyšívaný Zaidou de Karaba, která tu u nás učí španělštinu.

Video zde

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!