Vystoupení na vernisáži

V pondělí 24. září děti zpestřily svým krátkým vystoupením vernisáž výstavy "Babičko, dědo, co všechno umíte". Výstavu pořádala Oblastní charita Pardubice a konala se v Hudebním sále Magistrátu města Pardubice. Děti zatancovaly a zazpívaly písničku Děti v Africe, druháci zahráli dvě písničky na flétnu.

Po slavnostním zahájení jsme si šli výstavu prohlédnout. Mohli jsme obdivovat výtvory aktivních pardubických seniorů. Pěkné obrázky, dekorace, věci vyšívané, háčkované nebo paličkované. Děti nadšeně pozorovaly praktickou ukázku paličkování na horduli, jásaly, když objevily ubrus vyšívaný Zaidou de Karaba, která tu u nás učí španělštinu.

Video zde

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!