Vystoupení na vernisáži

V pondělí 24. září děti zpestřily svým krátkým vystoupením vernisáž výstavy "Babičko, dědo, co všechno umíte". Výstavu pořádala Oblastní charita Pardubice a konala se v Hudebním sále Magistrátu města Pardubice. Děti zatancovaly a zazpívaly písničku Děti v Africe, druháci zahráli dvě písničky na flétnu.

Po slavnostním zahájení jsme si šli výstavu prohlédnout. Mohli jsme obdivovat výtvory aktivních pardubických seniorů. Pěkné obrázky, dekorace, věci vyšívané, háčkované nebo paličkované. Děti nadšeně pozorovaly praktickou ukázku paličkování na horduli, jásaly, když objevily ubrus vyšívaný Zaidou de Karaba, která tu u nás učí španělštinu.

Video zde

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.