Výlet, opékání buřtů s rodiči

Pátek 20.6. školní výlet na Veselý kopec - odjezd v 8,00 od školy, návrat na oběd; s sebou batůžek s pitím a svačinou, pláštěnka, Kinedril, igelitový sáček, případné kapesné do 50,- Kč.

Pondělí 23.6. odevzdáváme učebnice. Učebnice musí být zkontrolované, zalepené a vygumované.

Úterý 24.6.  - dopoledne pro děti sportovní stanoviště

- odpoledne od 16,00 hodin opékání buřtů s rodiči na hřišti FK Jesničánky (Na Dolíčku) u MŠ Raisova; s sebou buřty nebo něco na opékání, pečivo, pití (pro děti slouží jako večeře)

- večer přespání dětí ve škole; s sebou spacák, karimatka, hygienické potřeby, pyžamo, snídaně, svačina na středeční dopoledne

Středa 25.6.  1 ročník  - návštěva Východočeské galerie s programem

2. a 3. ročník - úklid třídy (děti budou potřebovat větší tašku na své věci)

Čtvrtek 26.6. 1. ročník - úklid třídy (děti budou potřebovat větší tašku na své věci)

2. a 3. ročník - Východočeská galerie (program „Tisk, lynorit, koláž“), s sebou pardubickou kartu

Pátek 27.6. Vysvědčení - končíme 8:45

(školní jídelna nevaří, v nezbytně nutných případech školní družina do 12,00 hodin)

Děkuji za spolupráci a přejeme Vám všem pěkné prázdniny.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!