Výlet, opékání buřtů s rodiči

Pátek 20.6. školní výlet na Veselý kopec - odjezd v 8,00 od školy, návrat na oběd; s sebou batůžek s pitím a svačinou, pláštěnka, Kinedril, igelitový sáček, případné kapesné do 50,- Kč.

Pondělí 23.6. odevzdáváme učebnice. Učebnice musí být zkontrolované, zalepené a vygumované.

Úterý 24.6.  - dopoledne pro děti sportovní stanoviště

- odpoledne od 16,00 hodin opékání buřtů s rodiči na hřišti FK Jesničánky (Na Dolíčku) u MŠ Raisova; s sebou buřty nebo něco na opékání, pečivo, pití (pro děti slouží jako večeře)

- večer přespání dětí ve škole; s sebou spacák, karimatka, hygienické potřeby, pyžamo, snídaně, svačina na středeční dopoledne

Středa 25.6.  1 ročník  - návštěva Východočeské galerie s programem

2. a 3. ročník - úklid třídy (děti budou potřebovat větší tašku na své věci)

Čtvrtek 26.6. 1. ročník - úklid třídy (děti budou potřebovat větší tašku na své věci)

2. a 3. ročník - Východočeská galerie (program „Tisk, lynorit, koláž“), s sebou pardubickou kartu

Pátek 27.6. Vysvědčení - končíme 8:45

(školní jídelna nevaří, v nezbytně nutných případech školní družina do 12,00 hodin)

Děkuji za spolupráci a přejeme Vám všem pěkné prázdniny.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.