Výlet na Veselý Kopec

Tentokrát se spolu s dětmi ze školky vydaly na výlet také děti ze základní školy.
Na Veselém kopci jsme si prohlédly vesničku a seznámily se s tím, jak žili naši předkové. Dětem se velmi líbilo např. kočovné loutkové divadlo, stroje, s kterými lidé v dávných dobách obdělávali půdu, nebo krásně stylově vybavené jednotlivé místnosti tamních chaloupek.
Na závěr jsme ještě nakrmily místní kozu, trochu se proběhly a autobusem se vydaly na zasloužený oběd zpět do školky. Výlet na Veselý kopec se i přes chladnější počasí vydařil a děti si odvezly spoustu krásných zážitků.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!