Výlet na Veselý Kopec

Tentokrát se spolu s dětmi ze školky vydaly na výlet také děti ze základní školy.
Na Veselém kopci jsme si prohlédly vesničku a seznámily se s tím, jak žili naši předkové. Dětem se velmi líbilo např. kočovné loutkové divadlo, stroje, s kterými lidé v dávných dobách obdělávali půdu, nebo krásně stylově vybavené jednotlivé místnosti tamních chaloupek.
Na závěr jsme ještě nakrmily místní kozu, trochu se proběhly a autobusem se vydaly na zasloužený oběd zpět do školky. Výlet na Veselý kopec se i přes chladnější počasí vydařil a děti si odvezly spoustu krásných zážitků.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.