Výlet na Veselý Kopec

Tentokrát se spolu s dětmi ze školky vydaly na výlet také děti ze základní školy.
Na Veselém kopci jsme si prohlédly vesničku a seznámily se s tím, jak žili naši předkové. Dětem se velmi líbilo např. kočovné loutkové divadlo, stroje, s kterými lidé v dávných dobách obdělávali půdu, nebo krásně stylově vybavené jednotlivé místnosti tamních chaloupek.
Na závěr jsme ještě nakrmily místní kozu, trochu se proběhly a autobusem se vydaly na zasloužený oběd zpět do školky. Výlet na Veselý kopec se i přes chladnější počasí vydařil a děti si odvezly spoustu krásných zážitků.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.