Výlet na Veselý Kopec

Tentokrát se spolu s dětmi ze školky vydaly na výlet také děti ze základní školy.
Na Veselém kopci jsme si prohlédly vesničku a seznámily se s tím, jak žili naši předkové. Dětem se velmi líbilo např. kočovné loutkové divadlo, stroje, s kterými lidé v dávných dobách obdělávali půdu, nebo krásně stylově vybavené jednotlivé místnosti tamních chaloupek.
Na závěr jsme ještě nakrmily místní kozu, trochu se proběhly a autobusem se vydaly na zasloužený oběd zpět do školky. Výlet na Veselý kopec se i přes chladnější počasí vydařil a děti si odvezly spoustu krásných zážitků.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)