Výlet do záchranné stanice Pasíčka

V úterý 21.6. jsme se vypravili autobusem do záchranné stanice Pasíčka v Proseči. Výlet to byl krásný, počasí nám přálo, viděli jsme spoustu zvířátek a dozvěděli se mnoho nových věcí.

Teď už víme i to, že když najdeme ptáčátko vypadlé z hnízda, můžeme ho vzít do ruky a vrátit zpátky, i to že straka, havran nebo třeba krkavec jsou velmi chytří ptáci, kteří se mohou naučit několik slov. Už si taky nebudeme plést bobra s nutrií a poznáme jistě rysa ostrovida podle typických štětiček na uších.

A taky jistě víme, že zase někdy tuto záchrannou stanici navštívíme.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.