Výlet do záchranné stanice Pasíčka

V úterý 21.6. jsme se vypravili autobusem do záchranné stanice Pasíčka v Proseči. Výlet to byl krásný, počasí nám přálo, viděli jsme spoustu zvířátek a dozvěděli se mnoho nových věcí.

Teď už víme i to, že když najdeme ptáčátko vypadlé z hnízda, můžeme ho vzít do ruky a vrátit zpátky, i to že straka, havran nebo třeba krkavec jsou velmi chytří ptáci, kteří se mohou naučit několik slov. Už si taky nebudeme plést bobra s nutrií a poznáme jistě rysa ostrovida podle typických štětiček na uších.

A taky jistě víme, že zase někdy tuto záchrannou stanici navštívíme.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.