Výlet dětí a rodičů 1.A

Děti např. vytvářely emblémy z přírodnin podle zadané předlohy, pro hladového pocestného získávaly ze stromu klobásovníku klobásky a z pomerančovníku pomeranče….

Nakonec se odhodlaně a statečně utkaly v šermu přímo s Toulovcem a jeho pobočníky, aby poklad získaly.

Děti povzbuzovali jejich skvělí rodiče, kteří jim také pomáhali, dokonce se někteří „proměnili“ v postavy. Jelikož nám počasí přálo, nakonec jsme rozdělali oheň a opékali špekáčky.

Byl to den plný zážitků, zábavy, vzájemného poznávání a také krásné přírody. Kdo se rozhodl jet, zažil to s námi.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.