Výlet dětí a rodičů 1.A

Děti např. vytvářely emblémy z přírodnin podle zadané předlohy, pro hladového pocestného získávaly ze stromu klobásovníku klobásky a z pomerančovníku pomeranče….

Nakonec se odhodlaně a statečně utkaly v šermu přímo s Toulovcem a jeho pobočníky, aby poklad získaly.

Děti povzbuzovali jejich skvělí rodiče, kteří jim také pomáhali, dokonce se někteří „proměnili“ v postavy. Jelikož nám počasí přálo, nakonec jsme rozdělali oheň a opékali špekáčky.

Byl to den plný zážitků, zábavy, vzájemného poznávání a také krásné přírody. Kdo se rozhodl jet, zažil to s námi.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.