Výlet dětí a rodičů 1.A

Děti např. vytvářely emblémy z přírodnin podle zadané předlohy, pro hladového pocestného získávaly ze stromu klobásovníku klobásky a z pomerančovníku pomeranče….

Nakonec se odhodlaně a statečně utkaly v šermu přímo s Toulovcem a jeho pobočníky, aby poklad získaly.

Děti povzbuzovali jejich skvělí rodiče, kteří jim také pomáhali, dokonce se někteří „proměnili“ v postavy. Jelikož nám počasí přálo, nakonec jsme rozdělali oheň a opékali špekáčky.

Byl to den plný zážitků, zábavy, vzájemného poznávání a také krásné přírody. Kdo se rozhodl jet, zažil to s námi.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.