Vydání vysvědčení

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

Dětem přítomným ve škole bude vysvědčení předáno osobně. Rodičům ostatních dětí bude obsah vysvědčení sdělen elektronicky (email, EduPage) a vysvědčení nebo výpis předán dětem ihned po jejich návratu do školy.

Dětem 1. a 2. ročníku, které v den vysvědčení ve škole nebudou, a všem dětem 3. - 5. ročníku pošlou třídní učitelé v den vysvědčení na email rodičů obsah vysvědčení (slovní hodnocení nebo známky doplněné slovním komentářem).

Hodnocení na vysvědčení žáků druhého stupně bude sděleno prostřednictvím systému EduPage. Prosíme rodiče, aby vysvědčení do pátku 29.1. v systému "podepsali". Dětem 2. stupně, jejichž vysvědčení nebude "podepsáno", musí případně třídní učitel poslat obsah vysvědčení emailem. Proto děkujeme za Vaši spolupráci.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.