Večer pro rodiče 13.12.2011

Neformální večer pro rodiče žáků a jejich přátele.

úterý 13. prosince v 16 hod ve škole

Tentokrát na téma "ADVENT - jak ho prožívá a vidí Samuel Jindra"

PharmDr. Samuel Jindra prožívá již 11. advent jako kazatel Sboru Církve bratrské v Pardubicích. Po krátké kariéře lékárnické pracoval jako kazatel ve Veselí nad Lužnicí, později v Bystrém v Orlických horách. S manželkou Hanou doprovází k dospělosti dvě děti.ADVENT

Děti mohou v úterý 13. prosince zůstat ve školní družině do 16 hod.

Program pro děti účastníků večera pro rodiče zajištěn:

• V případě příznivého počasí ADVENTNÍ VYCHÁZKA. S sebou: baterky, teplé boty a oblečení, nezapomeňte rukavice.
  • V případě nepříznivého počasí promítání kresleného filmu PUTOVÁNÍ DO BETLÉMA.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!