UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Milí rodiče,

od pondělí 16. března zůstane mateřská škola NOE uzavřená.

Opatření navazuje na uzavření mateřských škol zřizovaných městem Pardubice, odkud odebíráme stravu.

Je nám líto, jaké komplikace vám uzavřením školky vzniknou. Přejeme, ať se vám podaří situaci organizačně zvládnout.

Budete-li potřebovat žádost o ošetřovné MŠ, obraťte se na nás. Můžete předvyplněou žádost zaslat emailem na adresu kancelar(zavinac)skola-noe.cz. My ji doplníme, opatříme elektronickým podpisem o odelšme zpět. Můžete si ji také osobně vyzvednout v kanceláři školy.

V modlitbách za vaše rodiny a všechny vaše blízké

V Pardubicích dne 12.3.2020

Mgr. Lenka Macháčková, ředitelka školy

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.