Testovací produkt

Objednat zboží „Testovací produkt”

Zboží Testovací produkt
Kód produktu: test
Dostupnost: Skladem
Množství:
Cena bez DPH: 1 Kč
Cena s DPH: 1 Kč

Popis zboží „Testovací produkt”

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer quis Nulla consequat lorem nulla. Velit id a eros Lorem tempor turpis cursus lorem Curabitur ipsum. Orci non rutrum Phasellus a lacus et dapibus non et tempor. Et augue netus habitant pellentesque elit ligula tincidunt nec sem justo. Tincidunt justo augue consectetuer et vitae neque In sociis Nam velit. Vitae.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.