Testovací produkt

Objednat zboží „Testovací produkt”

Zboží Testovací produkt
Kód produktu: test
Dostupnost: Skladem
Množství:
Cena bez DPH: 1 Kč
Cena s DPH: 1 Kč

Popis zboží „Testovací produkt”

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer quis Nulla consequat lorem nulla. Velit id a eros Lorem tempor turpis cursus lorem Curabitur ipsum. Orci non rutrum Phasellus a lacus et dapibus non et tempor. Et augue netus habitant pellentesque elit ligula tincidunt nec sem justo. Tincidunt justo augue consectetuer et vitae neque In sociis Nam velit. Vitae.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)