Technohrátky

Ve středu 7.3. se 11 žáků 8.A účastnilo akce pořádané na podporu technických oborů a řemesel, která probíhá na různých středních školách a učilištích Pardubického kraje - Technohrátky.

Celá akce probíhá za podpory Pardubického kraje, MŠMT a EU. Jde o představení oborů žákům formou soutěžních stanovišť na konkrétní škole. Tentokrát šlo o Střední průmyslovou školu potravinářství a služeb.

Akce zúčastnilo 10 základních škol Pardubického kraje. Vyzkoušeli jsme si být např. cukrářem, pekařem, obchodníkem, technologem a analytikem potravin.

Našim osmákům se dařilo jak v praktické části, kde obsadili 2. místo, tak v závěrečném znalostním kvízu, který vyhráli, a získali tak velký ovocný dort. Určitě jsme jako nováčci při této akci udělali dojem a hlavně jsme si to užili.

6.2.2020 8:36:39

Srdečně vás zveme 27. února od 16:30 hod v učebně 7.A na večer pro rodiče s tématem Proč Komenský četl Bibli.

29.1.2020 8:54:34

Zveme vás ve čtvrtek 6.2. od 14 do 16 hod. Můžete se těšit na valelentýnské vyrábění, deskové hry, povídání u čaje a kávy.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.