Starověké civilizace - 6.A

Šesťáci se skutečně do hloubky ponořili do tématu starověkých civilizací. Jejich úkolem bylo zjistit fakta, využít prezentace, domluvit se ve skupině a mladším spolužákům předat nabyté vědomosti.

Učitelé tak projektem starověkých civilizací propojili učivo několika předmětů - dějepisu, českého jazyka, občanské výchovy a výtvarné výchovy.

Žáci se tímto projektem učili vyhledávat a třídit informace, rozlišovat podstatné od nepodstatného. Také spolupráce ve skupině je dovednost pro život, ke které byla nyní výborná příležitost. Na řadu přišlo i trénování komunikačních a prezentačních dovedností. A samozřejmě ve výrobě plakátů se uplatnila práce s písmem a kompozicí.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.

4.1.2021 13:18:53

se z důvodu epidemiologické situace odkládá. O případném otevření vás budeme informovat.

31.12.2020 10:08:29

Do školy se vrací první a druhý ročník, ostatní ročníky se vzdělávají distančně. Rozvrhy a doplňující informace zašlou třídní učitelé emailem. Rozvrhy jsou podobné jako 18. – 30.11., s mírnými úpravami.

21.12.2020 11:25:40

Přejeme vám krásné Vánoce a pokojný nový rok.