Starověké civilizace - 6.A

Šesťáci se skutečně do hloubky ponořili do tématu starověkých civilizací. Jejich úkolem bylo zjistit fakta, využít prezentace, domluvit se ve skupině a mladším spolužákům předat nabyté vědomosti.

Učitelé tak projektem starověkých civilizací propojili učivo několika předmětů - dějepisu, českého jazyka, občanské výchovy a výtvarné výchovy.

Žáci se tímto projektem učili vyhledávat a třídit informace, rozlišovat podstatné od nepodstatného. Také spolupráce ve skupině je dovednost pro život, ke které byla nyní výborná příležitost. Na řadu přišlo i trénování komunikačních a prezentačních dovedností. A samozřejmě ve výrobě plakátů se uplatnila práce s písmem a kompozicí.

30.7.2019 12:25:05

Aktuální částky plateb na nový školní rok naleznete na stránce Finance pro ZŠ a na stránce Platby pro MŠ.

14.6.2019 16:28:54

v pátek 28. 6. vydání vysvědčení od 8:00 do 8:45 hod. Školní jídelna nebude v provozu. Školní družina v provozu do 12 hod.

10.6.2019 11:06:50

a školním rokem se uskuteční v úterý 25.6. od 16 hod na školním hřišti. Zveme všechny žáky i rodiče.