Starověké civilizace - 6.A

Šesťáci se skutečně do hloubky ponořili do tématu starověkých civilizací. Jejich úkolem bylo zjistit fakta, využít prezentace, domluvit se ve skupině a mladším spolužákům předat nabyté vědomosti.

Učitelé tak projektem starověkých civilizací propojili učivo několika předmětů - dějepisu, českého jazyka, občanské výchovy a výtvarné výchovy.

Žáci se tímto projektem učili vyhledávat a třídit informace, rozlišovat podstatné od nepodstatného. Také spolupráce ve skupině je dovednost pro život, ke které byla nyní výborná příležitost. Na řadu přišlo i trénování komunikačních a prezentačních dovedností. A samozřejmě ve výrobě plakátů se uplatnila práce s písmem a kompozicí.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

14.10.2019 9:11:01

se uskuteční 11. - 15. listopadu, každý den od 8:00 do 10:00 hod. Ve čtvrtek 14. listopadu od 16:00 hod proběhne také beseda pro zájemce o školu.

4.11.2019 9:56:55

Naše škola se do stávky nezapojí.