Starověké civilizace - 6.A

Šesťáci se skutečně do hloubky ponořili do tématu starověkých civilizací. Jejich úkolem bylo zjistit fakta, využít prezentace, domluvit se ve skupině a mladším spolužákům předat nabyté vědomosti.

Učitelé tak projektem starověkých civilizací propojili učivo několika předmětů - dějepisu, českého jazyka, občanské výchovy a výtvarné výchovy.

Žáci se tímto projektem učili vyhledávat a třídit informace, rozlišovat podstatné od nepodstatného. Také spolupráce ve skupině je dovednost pro život, ke které byla nyní výborná příležitost. Na řadu přišlo i trénování komunikačních a prezentačních dovedností. A samozřejmě ve výrobě plakátů se uplatnila práce s písmem a kompozicí.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.