Školní časopis již brzy na světě!

Čtyři šesťáci, kteří se rádi vrhají do nových věcí, přišli s nápadem vydávat školní časopis.

Paní ředitelka vyjádřila tomuto nápadu plnou podporu, a tak se již pilně schází redakční rada ve složení Jonáš Ř., Radovan V., Vojta R. a Vašek H.

V pondělí 25. 4. se můžeme ve škole těšit na představení časopisu a pak již brzy na vydání historicky prvního čísla!

A jak se bude časopis jmenovat? To se zatím nechte překvapit!

Dnes 25.4. představila redakční rada časopis svým spolužákům. První číslo vyjde ve středu. Můžeme se těšit na komiks, zprávy, rozhovory a další.

A ve středu 27.4. konečně prodáváme!

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.