Školka NOE v Krajské knihovně v Pardubicích

Pracovnice knihovny dětem ukázaly různé druhy knih a časopisů. Dozvěděly jsme se tak, co to je leporelo, encyklopedie, že existují "hubaté knížky" a další zajímavosti. Děti si také mohly spoustu krásných knih samy prohlédnout. A protože měly děti o knihy velký zájem, některé jsme si půjčily do školky, abychom si z nich mohly číst před spaním.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.