Škola v přírodě

Letošní školu v přírodě jsme strávili na chatě Doubravka. Leží na rozhraní Železných hor a Českomoravské vrchoviny, nedaleko města Chotěboř. Doprovodili nás i někteří rodiče, takže o pomocné ruce nebyla nouze. Počasí bylo trochu skoupé na sluníčko, přesto jsme si pět dní báječně užili.

Leitmotivem našeho pobytu byl projekt o Cyrilu a jeho bratru Metodějovi. Děti se vydaly po jejich stopách, potažmo po fáborkách, běhaly po lese, hrály všelijaké hry, malovaly na kameny, bojovaly jako na Krymu, utkaly se v několika turnajích, zkrátka jako na každé pořádné škole v přírodě. Na jeden výlet jsme se vydali do nedalekého lomu, druhý jsme podnikli podél řeky Doubravky.

Některé děti se už dnes těší, až za rok zase vyrazíme.

Fotografie zde

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.