Škola v přírodě

Letošní školu v přírodě jsme strávili na chatě Doubravka. Leží na rozhraní Železných hor a Českomoravské vrchoviny, nedaleko města Chotěboř. Doprovodili nás i někteří rodiče, takže o pomocné ruce nebyla nouze. Počasí bylo trochu skoupé na sluníčko, přesto jsme si pět dní báječně užili.

Leitmotivem našeho pobytu byl projekt o Cyrilu a jeho bratru Metodějovi. Děti se vydaly po jejich stopách, potažmo po fáborkách, běhaly po lese, hrály všelijaké hry, malovaly na kameny, bojovaly jako na Krymu, utkaly se v několika turnajích, zkrátka jako na každé pořádné škole v přírodě. Na jeden výlet jsme se vydali do nedalekého lomu, druhý jsme podnikli podél řeky Doubravky.

Některé děti se už dnes těší, až za rok zase vyrazíme.

Fotografie zde

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.