Škola v přírodě

Letošní školu v přírodě jsme strávili na chatě Doubravka. Leží na rozhraní Železných hor a Českomoravské vrchoviny, nedaleko města Chotěboř. Doprovodili nás i někteří rodiče, takže o pomocné ruce nebyla nouze. Počasí bylo trochu skoupé na sluníčko, přesto jsme si pět dní báječně užili.

Leitmotivem našeho pobytu byl projekt o Cyrilu a jeho bratru Metodějovi. Děti se vydaly po jejich stopách, potažmo po fáborkách, běhaly po lese, hrály všelijaké hry, malovaly na kameny, bojovaly jako na Krymu, utkaly se v několika turnajích, zkrátka jako na každé pořádné škole v přírodě. Na jeden výlet jsme se vydali do nedalekého lomu, druhý jsme podnikli podél řeky Doubravky.

Některé děti se už dnes těší, až za rok zase vyrazíme.

Fotografie zde

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)