Škola v přírodě

Letošní školu v přírodě jsme strávili na chatě Doubravka. Leží na rozhraní Železných hor a Českomoravské vrchoviny, nedaleko města Chotěboř. Doprovodili nás i někteří rodiče, takže o pomocné ruce nebyla nouze. Počasí bylo trochu skoupé na sluníčko, přesto jsme si pět dní báječně užili.

Leitmotivem našeho pobytu byl projekt o Cyrilu a jeho bratru Metodějovi. Děti se vydaly po jejich stopách, potažmo po fáborkách, běhaly po lese, hrály všelijaké hry, malovaly na kameny, bojovaly jako na Krymu, utkaly se v několika turnajích, zkrátka jako na každé pořádné škole v přírodě. Na jeden výlet jsme se vydali do nedalekého lomu, druhý jsme podnikli podél řeky Doubravky.

Některé děti se už dnes těší, až za rok zase vyrazíme.

Fotografie zde

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!