První školní den

A už je to tady …

Nastal první školní den a šest rozechvělých prvňáčků a tři druháci zasedli poprvé do svých lavic v nové křesťanské škole NOE. Paní ředitelka Markéta Chmelová a paní učitelka Evženie Čermáková přivítaly děti i rodiče, kteří pilně fotografovali důležité okamžiky v životě svých dítek. Po krátkém úvodu si každý žáček došel pro svoji šerpu a gratulaci. Zatímco se rodiče dozvídali důležité informace o chodu školy a školní družiny, ve třídě se děti naučily s paní učitelkou první písničku, kterou si připomněly, že chtějí být všichni spolu kamarádi. Také se dozvěděly, proč se jejich škola jmenuje NOE a zkusily si i vytleskat slabiky všech věcí, které měly hned první den na své lavici.

Zážitků bylo dost a tak honem domů oslavit ten krásný první den ve škole!

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!