První školní den

A už je to tady …

Nastal první školní den a šest rozechvělých prvňáčků a tři druháci zasedli poprvé do svých lavic v nové křesťanské škole NOE. Paní ředitelka Markéta Chmelová a paní učitelka Evženie Čermáková přivítaly děti i rodiče, kteří pilně fotografovali důležité okamžiky v životě svých dítek. Po krátkém úvodu si každý žáček došel pro svoji šerpu a gratulaci. Zatímco se rodiče dozvídali důležité informace o chodu školy a školní družiny, ve třídě se děti naučily s paní učitelkou první písničku, kterou si připomněly, že chtějí být všichni spolu kamarádi. Také se dozvěděly, proč se jejich škola jmenuje NOE a zkusily si i vytleskat slabiky všech věcí, které měly hned první den na své lavici.

Zážitků bylo dost a tak honem domů oslavit ten krásný první den ve škole!

18.3.2019 11:54:59

z technických důvodů ve dnech 22. března a 12. dubna. Prosíme dejte žákům velkou svačinu a dostatek pití. Děkujeme za pochopení.

28.2.2019 13:59:13

se uskuteční ve středu 3. dubna 2019 od 13 do 18 hod.

28.2.2019 13:57:21

do 1. ročníku se uskuteční ve čtvrtek 21.3. v 16:15 hod. Zveme srdečně všechny zájemce.