První školní den

A už je to tady …

Nastal první školní den a šest rozechvělých prvňáčků a tři druháci zasedli poprvé do svých lavic v nové křesťanské škole NOE. Paní ředitelka Markéta Chmelová a paní učitelka Evženie Čermáková přivítaly děti i rodiče, kteří pilně fotografovali důležité okamžiky v životě svých dítek. Po krátkém úvodu si každý žáček došel pro svoji šerpu a gratulaci. Zatímco se rodiče dozvídali důležité informace o chodu školy a školní družiny, ve třídě se děti naučily s paní učitelkou první písničku, kterou si připomněly, že chtějí být všichni spolu kamarádi. Také se dozvěděly, proč se jejich škola jmenuje NOE a zkusily si i vytleskat slabiky všech věcí, které měly hned první den na své lavici.

Zážitků bylo dost a tak honem domů oslavit ten krásný první den ve škole!

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)