První školní den

A už je to tady …

Nastal první školní den a šest rozechvělých prvňáčků a tři druháci zasedli poprvé do svých lavic v nové křesťanské škole NOE. Paní ředitelka Markéta Chmelová a paní učitelka Evženie Čermáková přivítaly děti i rodiče, kteří pilně fotografovali důležité okamžiky v životě svých dítek. Po krátkém úvodu si každý žáček došel pro svoji šerpu a gratulaci. Zatímco se rodiče dozvídali důležité informace o chodu školy a školní družiny, ve třídě se děti naučily s paní učitelkou první písničku, kterou si připomněly, že chtějí být všichni spolu kamarádi. Také se dozvěděly, proč se jejich škola jmenuje NOE a zkusily si i vytleskat slabiky všech věcí, které měly hned první den na své lavici.

Zážitků bylo dost a tak honem domů oslavit ten krásný první den ve škole!

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.