20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

První školní den

A už je to tady …

Nastal první školní den a šest rozechvělých prvňáčků a tři druháci zasedli poprvé do svých lavic v nové křesťanské škole NOE. Paní ředitelka Markéta Chmelová a paní učitelka Evženie Čermáková přivítaly děti i rodiče, kteří pilně fotografovali důležité okamžiky v životě svých dítek. Po krátkém úvodu si každý žáček došel pro svoji šerpu a gratulaci. Zatímco se rodiče dozvídali důležité informace o chodu školy a školní družiny, ve třídě se děti naučily s paní učitelkou první písničku, kterou si připomněly, že chtějí být všichni spolu kamarádi. Také se dozvěděly, proč se jejich škola jmenuje NOE a zkusily si i vytleskat slabiky všech věcí, které měly hned první den na své lavici.

Zážitků bylo dost a tak honem domů oslavit ten krásný první den ve škole!