Projektová výuka u páťáků

Dovednosti potřebné pro budoucí život - porozumění textu, vyhledávání a třídění informací - je třeba trénovat od počátku školní docházky a s každým ročníkem zvyšovat nároky.

Páťáci nyní dlouhodobě pracují na projetku Kraje České republiky v rámci předmětu Člověk a svět - Společnost.

Hledají informace o určitém kraji na internetu. Třídí je a zpracovávají do prezentace, kterou přednesou spolužákům. Prezentace má několik výstupů - naučný plakát, referát, slovní projev a sbírka materiálů vztahujících se k danému kraji.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!