Projektová výuka u páťáků

Dovednosti potřebné pro budoucí život - porozumění textu, vyhledávání a třídění informací - je třeba trénovat od počátku školní docházky a s každým ročníkem zvyšovat nároky.

Páťáci nyní dlouhodobě pracují na projetku Kraje České republiky v rámci předmětu Člověk a svět - Společnost.

Hledají informace o určitém kraji na internetu. Třídí je a zpracovávají do prezentace, kterou přednesou spolužákům. Prezentace má několik výstupů - naučný plakát, referát, slovní projev a sbírka materiálů vztahujících se k danému kraji.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.