Projektová výuka u páťáků

Dovednosti potřebné pro budoucí život - porozumění textu, vyhledávání a třídění informací - je třeba trénovat od počátku školní docházky a s každým ročníkem zvyšovat nároky.

Páťáci nyní dlouhodobě pracují na projetku Kraje České republiky v rámci předmětu Člověk a svět - Společnost.

Hledají informace o určitém kraji na internetu. Třídí je a zpracovávají do prezentace, kterou přednesou spolužákům. Prezentace má několik výstupů - naučný plakát, referát, slovní projev a sbírka materiálů vztahujících se k danému kraji.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)