Příprava třídy - třetí týden

Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta.

Odvoz Evzinych veci

Následovalo několikadenní vybalování do skříní a polic doprovázené zvukem vrtačky. Protože vrtání bylo asi nejčastější činností třetího týdne. Upevňovali jsme nábytek ke zdi, instalovali magnetické tabule, přivrtávali lištu s háčky na závěsné tabule. A za co si naši dobrovolníci zaslouží největší pochvalu, je přivrtání koberce na zeď, které trvalo snad celý den.

Pripevneni koberce

Více foto zde.

8.11.2018 18:53:01

Srdečně zveme rodiče na adventní družinové odpoledne ve středu 28.11. od 14 do 16 hod.

8.11.2018 13:28:05

propěchu a chování proběhnou v úterý 27. 11. 2018 v hodinách stanovených třídními učiteli.

2.11.2018 17:52:03

se uskuteční v sobotu 17. listopadu od 9 do 11 hod v prostorách školy na Zborovském náměstí.