20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

Příprava třídy - třetí týden

Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta.

Odvoz Evzinych veci

Následovalo několikadenní vybalování do skříní a polic doprovázené zvukem vrtačky. Protože vrtání bylo asi nejčastější činností třetího týdne. Upevňovali jsme nábytek ke zdi, instalovali magnetické tabule, přivrtávali lištu s háčky na závěsné tabule. A za co si naši dobrovolníci zaslouží největší pochvalu, je přivrtání koberce na zeď, které trvalo snad celý den.

Pripevneni koberce

Více foto zde.