Příprava třídy - třetí týden

Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta.

Odvoz Evzinych veci

Následovalo několikadenní vybalování do skříní a polic doprovázené zvukem vrtačky. Protože vrtání bylo asi nejčastější činností třetího týdne. Upevňovali jsme nábytek ke zdi, instalovali magnetické tabule, přivrtávali lištu s háčky na závěsné tabule. A za co si naši dobrovolníci zaslouží největší pochvalu, je přivrtání koberce na zeď, které trvalo snad celý den.

Pripevneni koberce

Více foto zde.

14.6.2019 16:28:54

v pátek 28. 6. vydání vysvědčení od 8:00 do 8:45 hod. Školní jídelna nebude v provozu. Školní družina v provozu do 12 hod.

10.6.2019 11:06:50

a školním rokem se uskuteční v úterý 25.6. od 16 hod na školním hřišti. Zveme všechny žáky i rodiče.

10.6.2019 11:03:42

proběhne ve čtvrtek 13.6. od 10 hod.