Příprava třídy - třetí týden

Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta.

Odvoz Evzinych veci

Následovalo několikadenní vybalování do skříní a polic doprovázené zvukem vrtačky. Protože vrtání bylo asi nejčastější činností třetího týdne. Upevňovali jsme nábytek ke zdi, instalovali magnetické tabule, přivrtávali lištu s háčky na závěsné tabule. A za co si naši dobrovolníci zaslouží největší pochvalu, je přivrtání koberce na zeď, které trvalo snad celý den.

Pripevneni koberce

Více foto zde.

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.