Příprava třídy - třetí týden

Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta.

Odvoz Evzinych veci

Následovalo několikadenní vybalování do skříní a polic doprovázené zvukem vrtačky. Protože vrtání bylo asi nejčastější činností třetího týdne. Upevňovali jsme nábytek ke zdi, instalovali magnetické tabule, přivrtávali lištu s háčky na závěsné tabule. A za co si naši dobrovolníci zaslouží největší pochvalu, je přivrtání koberce na zeď, které trvalo snad celý den.

Pripevneni koberce

Více foto zde.

18.3.2019 11:54:59

z technických důvodů ve dnech 22. března a 12. dubna. Prosíme dejte žákům velkou svačinu a dostatek pití. Děkujeme za pochopení.

28.2.2019 13:59:13

se uskuteční ve středu 3. dubna 2019 od 13 do 18 hod.

28.2.2019 13:57:21

do 1. ročníku se uskuteční ve čtvrtek 21.3. v 16:15 hod. Zveme srdečně všechny zájemce.