Příprava třídy

Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Příprava třídy - třetí týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 28.08.2011 Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta. Foto uvnitř článku.

Příprava třídy - druhý týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 18.08.2011 A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů. Foto uvnitř článku.

Příprava třídy - první týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 03.08.2011 Počínaje 1. srpnem jsme vrhli do úprav třídy. Za tři dny díky malířovi Zdeňkovi Šenkýřovi a řadě dobrovolníků máme vymalováno! Přivezli nám lavice a židle. A začali jsme s úklidem po malování. Ještě, že rodiče budoucích žáků přišli pomoci ... A nechybí ani ochotné ruce pardubických křesťanů, které se také chopily kbelíků a hadrů. S takovým nasazením budeme s úklidem jistě rychle hotoví! Foto uvnitř článku.

15.10.2020 8:52:04

Přihlášky pro žáky, kteří konají talentové zkoušky, budou od pondělí k vyzvednutí v kanceláři školy.

13.10.2020 10:40:35

od středy 14. října do 1. listopadu 2020. Mateřská škola funguje bez omezení.

9.10.2020 14:30:39

Milí rodiče, na základě krizového opatření Vlády ČR platí s účinností od 12. října do 25. října 2020 následující nařízení.

22.9.2020 13:34:33

Zpřísnili jsme opatření v hodinách hudební a tělesné výchovy, abychom omezili šíření virů.

17.9.2020 15:10:34

platí od pátku 18.9. pro žáky druhého stupně i během výuky.