Příprava třídy - druhý týden

A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů.

Evza natira

Některé dobrovolnice s technickým nadáním se ovšem s chutí vrhly i do montáže nábytku, se slovy: "Takhle snadnou montáží bychom chlapy vážně urazily." Pro ty jsme měli přichystán skutečný montážní bonbónek, a to instalaci tabule. Zlatým hřebem celé akce byla manipulace se skutečně těžkým betonovým závažím. A aby si ji dobrovolníci opravdu užili, připevňovali tabuli hned dvakrát - poprvé skoro dobře a podruhé už opravdu správně.

Tabule ve tride

Více foto zde.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.