Příprava třídy - druhý týden

A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů.

Evza natira

Některé dobrovolnice s technickým nadáním se ovšem s chutí vrhly i do montáže nábytku, se slovy: "Takhle snadnou montáží bychom chlapy vážně urazily." Pro ty jsme měli přichystán skutečný montážní bonbónek, a to instalaci tabule. Zlatým hřebem celé akce byla manipulace se skutečně těžkým betonovým závažím. A aby si ji dobrovolníci opravdu užili, připevňovali tabuli hned dvakrát - poprvé skoro dobře a podruhé už opravdu správně.

Tabule ve tride

Více foto zde.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!