20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

20.11.2017 14:05:43

proběhne v úterý 28. a ve středu 29. listopadu do připraveného kontejneru na dvoře školy.

9.11.2017 13:22:46

Zveme rodiče a děti na adventní dílnu ve čtvrtek 30.11. od 14 do 16 hod ve družině.

Příprava třídy - druhý týden

A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů.

Evza natira

Některé dobrovolnice s technickým nadáním se ovšem s chutí vrhly i do montáže nábytku, se slovy: "Takhle snadnou montáží bychom chlapy vážně urazily." Pro ty jsme měli přichystán skutečný montážní bonbónek, a to instalaci tabule. Zlatým hřebem celé akce byla manipulace se skutečně těžkým betonovým závažím. A aby si ji dobrovolníci opravdu užili, připevňovali tabuli hned dvakrát - poprvé skoro dobře a podruhé už opravdu správně.

Tabule ve tride

Více foto zde.