Příprava třídy - druhý týden

A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů.

Evza natira

Některé dobrovolnice s technickým nadáním se ovšem s chutí vrhly i do montáže nábytku, se slovy: "Takhle snadnou montáží bychom chlapy vážně urazily." Pro ty jsme měli přichystán skutečný montážní bonbónek, a to instalaci tabule. Zlatým hřebem celé akce byla manipulace se skutečně těžkým betonovým závažím. A aby si ji dobrovolníci opravdu užili, připevňovali tabuli hned dvakrát - poprvé skoro dobře a podruhé už opravdu správně.

Tabule ve tride

Více foto zde.

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.