24.1.2018 11:59:45

Zveme vás na již tradiční společné odpoledne ve čtvrtek 8. února mezi 14:00 a 16:00 hodinou.

20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

Příprava třídy - druhý týden

A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů.

Evza natira

Některé dobrovolnice s technickým nadáním se ovšem s chutí vrhly i do montáže nábytku, se slovy: "Takhle snadnou montáží bychom chlapy vážně urazily." Pro ty jsme měli přichystán skutečný montážní bonbónek, a to instalaci tabule. Zlatým hřebem celé akce byla manipulace se skutečně těžkým betonovým závažím. A aby si ji dobrovolníci opravdu užili, připevňovali tabuli hned dvakrát - poprvé skoro dobře a podruhé už opravdu správně.

Tabule ve tride

Více foto zde.