Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Vyzdoba

Dostáváme se do stavu, kdy máme už skoro hotovo, ale sto a jedna drobnost nám stále chybí k úplné spokojenosti s výsledkem. Ocenili jsme tedy další vlnu brigádníků, která pomohla s úklidem, takže pořádku přibývá a chaosu ubývá.

Pripevnujeme site

Celý týden jsme uzavřeli přivázáním velké cedule nad vchodem do školy, takže na víkend odcházíme  pocitem: "Naši školu už nelze přehlédnout".

Pripevnujeme ceduli

Více foto zde.

Další foto zde.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!