Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Vyzdoba

Dostáváme se do stavu, kdy máme už skoro hotovo, ale sto a jedna drobnost nám stále chybí k úplné spokojenosti s výsledkem. Ocenili jsme tedy další vlnu brigádníků, která pomohla s úklidem, takže pořádku přibývá a chaosu ubývá.

Pripevnujeme site

Celý týden jsme uzavřeli přivázáním velké cedule nad vchodem do školy, takže na víkend odcházíme  pocitem: "Naši školu už nelze přehlédnout".

Pripevnujeme ceduli

Více foto zde.

Další foto zde.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.

4.1.2021 13:18:53

se z důvodu epidemiologické situace odkládá. O případném otevření vás budeme informovat.

31.12.2020 10:08:29

Do školy se vrací první a druhý ročník, ostatní ročníky se vzdělávají distančně. Rozvrhy a doplňující informace zašlou třídní učitelé emailem. Rozvrhy jsou podobné jako 18. – 30.11., s mírnými úpravami.

21.12.2020 11:25:40

Přejeme vám krásné Vánoce a pokojný nový rok.