Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Vyzdoba

Dostáváme se do stavu, kdy máme už skoro hotovo, ale sto a jedna drobnost nám stále chybí k úplné spokojenosti s výsledkem. Ocenili jsme tedy další vlnu brigádníků, která pomohla s úklidem, takže pořádku přibývá a chaosu ubývá.

Pripevnujeme site

Celý týden jsme uzavřeli přivázáním velké cedule nad vchodem do školy, takže na víkend odcházíme  pocitem: "Naši školu už nelze přehlédnout".

Pripevnujeme ceduli

Více foto zde.

Další foto zde.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.