Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Vyzdoba

Dostáváme se do stavu, kdy máme už skoro hotovo, ale sto a jedna drobnost nám stále chybí k úplné spokojenosti s výsledkem. Ocenili jsme tedy další vlnu brigádníků, která pomohla s úklidem, takže pořádku přibývá a chaosu ubývá.

Pripevnujeme site

Celý týden jsme uzavřeli přivázáním velké cedule nad vchodem do školy, takže na víkend odcházíme  pocitem: "Naši školu už nelze přehlédnout".

Pripevnujeme ceduli

Více foto zde.

Další foto zde.

2.4.2020 12:23:20

je k dispozici v úředních hodinách nebo po telefonické domluvě.

24.3.2020 17:53:45

Veškeré informace a formuláře pro zápis bez přítomnosti dětí.

11.3.2020 13:27:41

zůstane ve stejném termínu 1.4.2020. Jen s organizačními úpravami. Instrukce zveřejníme v příštím týdnu.