Příprava třídy

Příprava třídy - čtvrtý týden

Ve čtvrtém týdnu jsme zprovoznili IT vybavení a vrhli se na první výzdobu. Do třídy a na chodbu jsme připevnili sítě. Nástěnky i sítě se začínají hemžit zvířátky, které se těší na nástup do Noemovy archy. Plánujeme podrobnosti k slavnostnímu otevření školy a organizaci školního roku.

Příprava třídy - třetí týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 28.08.2011 Třetí týden začal akcí - nastěhovat do školy paní učitelku! Respektive přestěhovat všechny její krabice pomůcek, výtvarného materiálu, učebnic, pracovních sešitů a inspirace z její ložnice, kde zabíraly polovinu místnosti, do třídy. Paní učitelka varovala, že má věcí opravdu hodně (úměrně své praxi), ale nakonec nám na převoz stačila na jednu otočku dvě auta. Foto uvnitř článku.

Příprava třídy - druhý týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 18.08.2011 A jsme zase o krok dál! Nastěhovali jsme do školy nábytek. Ten nový si žádal smontovat a ten starší zase nový nátěr. Ocenili jsme hlavně chlapskou sílu při stěhování či vrtání a nutno dodat, že o dobrovolníky jsme neměli nouzi. Ženská část se ujala nátěrů. Foto uvnitř článku.

Příprava třídy - první týden

Příprava třídy / Markéta Chmelová - 03.08.2011 Počínaje 1. srpnem jsme vrhli do úprav třídy. Za tři dny díky malířovi Zdeňkovi Šenkýřovi a řadě dobrovolníků máme vymalováno! Přivezli nám lavice a židle. A začali jsme s úklidem po malování. Ještě, že rodiče budoucích žáků přišli pomoci ... A nechybí ani ochotné ruce pardubických křesťanů, které se také chopily kbelíků a hadrů. S takovým nasazením budeme s úklidem jistě rychle hotoví! Foto uvnitř článku.

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.