Příměstské tábory v MŠ NOE

V průběhu letních prázdnin proběhly v MŠ NOE tři turnusy příměstského tábora s výukou anglického jazyka hravou formou, které byly zaměřené na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a sport. Tábory byly určeny dětem navštěvující naši mateřskou školu a doplněny i o děti, jejichž rodiče se o něm dozvěděli z pozvánek, webových stránek nebo od přátel.  Realizaci tábora zajistily studentky univerzity v Hradci Králové Monika Málková a Iva Souradová, kterým moc děkujeme, protože podle ohlasů dětí i jejich rodičů byli všichni s táborovými aktivitami spokojeni.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)