Příměstské tábory v MŠ NOE

V průběhu letních prázdnin proběhly v MŠ NOE tři turnusy příměstského tábora s výukou anglického jazyka hravou formou, které byly zaměřené na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a sport. Tábory byly určeny dětem navštěvující naši mateřskou školu a doplněny i o děti, jejichž rodiče se o něm dozvěděli z pozvánek, webových stránek nebo od přátel.  Realizaci tábora zajistily studentky univerzity v Hradci Králové Monika Málková a Iva Souradová, kterým moc děkujeme, protože podle ohlasů dětí i jejich rodičů byli všichni s táborovými aktivitami spokojeni.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!