Příměstské tábory v MŠ NOE

V průběhu letních prázdnin proběhly v MŠ NOE tři turnusy příměstského tábora s výukou anglického jazyka hravou formou, které byly zaměřené na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a sport. Tábory byly určeny dětem navštěvující naši mateřskou školu a doplněny i o děti, jejichž rodiče se o něm dozvěděli z pozvánek, webových stránek nebo od přátel.  Realizaci tábora zajistily studentky univerzity v Hradci Králové Monika Málková a Iva Souradová, kterým moc děkujeme, protože podle ohlasů dětí i jejich rodičů byli všichni s táborovými aktivitami spokojeni.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.