Příměstské tábory v MŠ NOE

V průběhu letních prázdnin proběhly v MŠ NOE tři turnusy příměstského tábora s výukou anglického jazyka hravou formou, které byly zaměřené na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a sport. Tábory byly určeny dětem navštěvující naši mateřskou školu a doplněny i o děti, jejichž rodiče se o něm dozvěděli z pozvánek, webových stránek nebo od přátel.  Realizaci tábora zajistily studentky univerzity v Hradci Králové Monika Málková a Iva Souradová, kterým moc děkujeme, protože podle ohlasů dětí i jejich rodičů byli všichni s táborovými aktivitami spokojeni.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.