Příměstské tábory v MŠ NOE

V průběhu letních prázdnin proběhly v MŠ NOE tři turnusy příměstského tábora s výukou anglického jazyka hravou formou, které byly zaměřené na hudební výchovu, výtvarnou výchovu a sport. Tábory byly určeny dětem navštěvující naši mateřskou školu a doplněny i o děti, jejichž rodiče se o něm dozvěděli z pozvánek, webových stránek nebo od přátel.  Realizaci tábora zajistily studentky univerzity v Hradci Králové Monika Málková a Iva Souradová, kterým moc děkujeme, protože podle ohlasů dětí i jejich rodičů byli všichni s táborovými aktivitami spokojeni.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!