Pravidelná výuka anglického jazyka

Jako minulý rok, tak i letos probíhá v naší školce každý čtvrtek výuka angličtiny pro všechny děti v rámci dopoledního programu. Angličtina probíhá zábavnou formou pomocí her a názorných pomůcek. Vždy je s námi také přítomen náš kamarád kocourek Cooky, který děti celou lekcí provází. Angličtinu opět vede paní učitelka Věra Svatošová. Děti se na každou lekci vždy těší a postupně a nenásilně se tak seznamují se základními slovíčky a frázemi.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.