Pravidelná výuka anglického jazyka

Jako minulý rok, tak i letos probíhá v naší školce každý čtvrtek výuka angličtiny pro všechny děti v rámci dopoledního programu. Angličtina probíhá zábavnou formou pomocí her a názorných pomůcek. Vždy je s námi také přítomen náš kamarád kocourek Cooky, který děti celou lekcí provází. Angličtinu opět vede paní učitelka Věra Svatošová. Děti se na každou lekci vždy těší a postupně a nenásilně se tak seznamují se základními slovíčky a frázemi.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!