Pohádková zahrada

V adventním čase jsme s dětmi zavítali do nedávno vzniklé „Pohádkové zahrady“. Toto místo plné zvířátek se nachází nedaleko naší školky u parku „Červeňák“.

Zvířátkům děti donesly dárek v podobě starého pečiva a samy zvířátka nakrmily.

V zahradě děti viděly nejen ovečky, poníka, králíky a kačenky, ale také si mohly pohladit, a pohrát si s kočičkou, pejskem nebo si pochovat ochočené leopardí králíčky a morčátka. Také viděly kozu, která vyrůstala mezi pejsky, a proto okoukala psí chování.

Dopolední pobyt v „Pohádkové zahradě“ byl příjemným zpestřením adventních dní.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.