Podpora žákům

Školní speciální pedagog

V základní škole pracuje školní speciální pedagog Mgr. Irena  Grohmanová.

Konzultaci je možné domluvit přes email:

grohmanova(a)skola-noe.cz

Péče o žáky se SVP

Na základě doporučení poradenského zařízení jsou žáci se SVP vzděláváni dle individuálního vzdělávacího plánu.

Vyžadují-li to potřeby žáka, pracuje s nimi asistent pedagoga.

Péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami zaštiťuje školní speciální pedagog.

Žákům je nabízena  náprava specifických poruch učení formou doučování.

Péče o nadané žáky

Svoje nadání mohou žáci rozvíjet v odpoledních kroužcích , účastí v soutěžích nebo návštěvou anglické knihovny .

16.10.2018 13:46:33

Od 22. do 26. října hostí naše škola polské žáky z křesťanské školy TOMY ve městě Tomaszów Mazowiecki. Program týdne naleznete v článku.

4.10.2018 14:26:39

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 se přeneseme do období první republiky. Očekáváme návštěvu prezidenta T. G. Masaryka. Doufáme, že přijede i bratr sokol Miroslav Tyrš a známý aviatik Jan Kašpar. Bude znít swing. A škola se neobejde bez výuky krasopisu. A nejen to ...

4.10.2018 14:09:48

Chceš se naučit ovládat roboty Ozoboty pomocí "barevného" programovacího jazyka? Přijď na workshop v pátek 12.10. 2018 od 13:30 do 16:30 hod do školy NOE!