Podpora žákům

Kariérový poradce

Mgr. Andrea Pražanová

a.prazanova(a)skola-noe.cz

Více informací ohledně přijímacího řízení na střední školy ZDE.

Školní psycholog

Mgr. Vojtěch Kukla

Konzultační hodiny: středa 8 - 15:30 hod

v.kukla(a)skola-noe.cz

nebo se zapsat do rezervačního formuláře:

Školní speciální pedagog

V základní škole pracuje školní speciální pedagog Mgr. Irena  Grohmanová.

grohmanova(a)skola-noe.cz

Péče o žáky se SVP

Na základě doporučení poradenského zařízení jsou žáci se SVP vzděláváni dle individuálního vzdělávacího plánu.

Vyžadují-li to potřeby žáka, pracuje s nimi asistent pedagoga.

Péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami zaštiťuje školní speciální pedagog.

Žákům je nabízena  náprava specifických poruch učení formou doučování.

Péče o nadané žáky

Svoje nadání mohou žáci rozvíjet v odpoledních kroužcích , účastí v soutěžích nebo návštěvou anglické knihovny .

26.3.2021 13:21:47

Chcete pracovat v mladé progresivní škole a stát se trvalou součástí našeho týmu? Hledáme angličtináře! Dvouoborovost předností, nikoliv podmínkou. Životopis a krátký motivační dopis posílejte na adresu kancelar@skola-noe.cz

24.3.2021 14:54:11

Prosíme, pokud jste si dosud nerezervovali termín k zápisu a pohovoru s paní učitelkou, učiňte tak do uvedených termínů.

18.3.2021 8:04:03

Slavnostní vyhlášení nejlepších žákovských projektů proběhne v neděli 28.3. od 18 hod na Facebooku projektu Komenský 2020.

16.3.2021 10:21:05

Ředitelka školy vyhlašuje zápis do 1. ročníku na školní rok 2021-22 ve dnech 5. - 7. dubna 2021.

11.3.2021 8:51:20

Dochází k úpravě termínů jednotných přijímacích zkoušek na střední školy a víceletá gymnázia.