Pod stromeček knihu

Milí rodiče, milí příznivci školy Noe,

budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

Jak se zapojit?

Vyberte si ze seznamu knihu, zapište k ní své jméno. Kupte knihu v knihkupectví, zabalte a označte třídou. Do knihy je možné napsat i věnování. Pak knihu předejte v kanceláři školy nebo třídnímu učiteli nejpozději do 16. prosince 2019.

SEZNAM KNIH PRO 2. STUPEŇ
- zapište své jméno

SEZNAM KNIH PRO 1. STUPEŇ- zapište své jméno.

Pod stromeček knihu

Na třídních vánočních besídkách si žáci knihy rozbalí. Knihy si pak mohou číst o přestávkách, učitelé budou s knihami pracovat ve čtenářských dílnách.

Chci přispět do akce raději finančně

Preferujeme, pokud koupíte do školy přímo knihu. Pokud ale nemáte čas knihu shánět, můžete na akci přispět finančně libovolnou částkou. My pak knihy koupíme za vás.

Číslo účtu: 2200446559/2010 Fio banka, a.s.

Variabilní symbol:

98 a vaše rodné číslo před lomítkem (jedinci)

98 a vaše IČO (firmy)

Do poznámky: dar kniha

Děkujeme za obnovu třídních knihovniček a podporu čtenářství našich žáků.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.