Pod stromeček knihu

Milí rodiče, milí příznivci školy Noe,

budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

Jak se zapojit?

Vyberte si ze seznamu knihu, zapište k ní své jméno. Kupte knihu v knihkupectví, zabalte a označte třídou. Do knihy je možné napsat i věnování. Pak knihu předejte v kanceláři školy nebo třídnímu učiteli nejpozději do 16. prosince 2019.

SEZNAM KNIH PRO 2. STUPEŇ
- zapište své jméno

SEZNAM KNIH PRO 1. STUPEŇ- zapište své jméno.

Pod stromeček knihu

Na třídních vánočních besídkách si žáci knihy rozbalí. Knihy si pak mohou číst o přestávkách, učitelé budou s knihami pracovat ve čtenářských dílnách.

Chci přispět do akce raději finančně

Preferujeme, pokud koupíte do školy přímo knihu. Pokud ale nemáte čas knihu shánět, můžete na akci přispět finančně libovolnou částkou. My pak knihy koupíme za vás.

Číslo účtu: 2200446559/2010 Fio banka, a.s.

Variabilní symbol:

98 a vaše rodné číslo před lomítkem (jedinci)

98 a vaše IČO (firmy)

Do poznámky: dar kniha

Děkujeme za obnovu třídních knihovniček a podporu čtenářství našich žáků.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.