Po roce zase u hasičů

Opět po roce jsme v pondělí  9.3.2015 navštívily hasičský záchranný sbor v Pardubicích. Přestože to byla již třetí návštěva, opět jsme se dozvěděly nové věci a také spoustu zajímavostí z práce hasičů. Děti si vyzkoušely například hasičskou helmu, zvednout hasičskou stříkačku a také se posadily do hasičského auta. Náš průvodce nás také provedl zázemím hasičů a poštěstilo se nám, že jsme zažily výjezd hasičů. Exkurse se vydařila a děti si odnesly spoustu zajímavých zážitků.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.