Po roce zase u hasičů

Opět po roce jsme v pondělí  9.3.2015 navštívily hasičský záchranný sbor v Pardubicích. Přestože to byla již třetí návštěva, opět jsme se dozvěděly nové věci a také spoustu zajímavostí z práce hasičů. Děti si vyzkoušely například hasičskou helmu, zvednout hasičskou stříkačku a také se posadily do hasičského auta. Náš průvodce nás také provedl zázemím hasičů a poštěstilo se nám, že jsme zažily výjezd hasičů. Exkurse se vydařila a děti si odnesly spoustu zajímavých zážitků.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!