Pečení bramor v ekocentru Paleta

Tentokrát byl náš dopolední výlet do ekocentra Paleta zaměřený na podzimní téma – pečení brambor.

Na zahradě ekocentra jsme se shromáždily u ohýnku a názorně si ukázaly, jak se pečou brambory. Nejprve do ohně házely děti brambory. Pro některé děti bylo pečení brambor úplně nový zážitek. Čas čekání na upečení brambor jsme vyplnily sbíráním přírodnin a jejich nalepováním na malé paletky.

Završením celého programu bylo společné snědení brambor. Zpět do školky jsme odcházeli „ovonění“ kouřem od ohýnku a s dalšími novými zážitky.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!