Pečení bramor v ekocentru Paleta

Tentokrát byl náš dopolední výlet do ekocentra Paleta zaměřený na podzimní téma – pečení brambor.

Na zahradě ekocentra jsme se shromáždily u ohýnku a názorně si ukázaly, jak se pečou brambory. Nejprve do ohně házely děti brambory. Pro některé děti bylo pečení brambor úplně nový zážitek. Čas čekání na upečení brambor jsme vyplnily sbíráním přírodnin a jejich nalepováním na malé paletky.

Završením celého programu bylo společné snědení brambor. Zpět do školky jsme odcházeli „ovonění“ kouřem od ohýnku a s dalšími novými zážitky.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.