Pečení bramor v ekocentru Paleta

Tentokrát byl náš dopolední výlet do ekocentra Paleta zaměřený na podzimní téma – pečení brambor.

Na zahradě ekocentra jsme se shromáždily u ohýnku a názorně si ukázaly, jak se pečou brambory. Nejprve do ohně házely děti brambory. Pro některé děti bylo pečení brambor úplně nový zážitek. Čas čekání na upečení brambor jsme vyplnily sbíráním přírodnin a jejich nalepováním na malé paletky.

Završením celého programu bylo společné snědení brambor. Zpět do školky jsme odcházeli „ovonění“ kouřem od ohýnku a s dalšími novými zážitky.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)