Odpolední vánoční besídka

V pondělí 12.12. odpoledne ožila naše školka vánoční besídkou. Děti si pro rodiče a ostatní členy rodiny, kteří do školky zavítali, nacvičily krátké pásmo, které se skládalo z vánočních koled. Byl to vlastně zpívaný vánoční příběh o narození Ježíše Krista.

Dětem se vystoupení moc povedlo. Také měly pro rodiče jako dárek připravené papírové andílky. Na závěr si děti mohly společně s rodiči vyrobit ozdobičku na stromeček a ochutnat drobné občerstvení, které pro ně připravily jejich maminky.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.