O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic

V pondělí 18.9. se někteří žáci a žákyně šesté, sedmé a osmé třídy naší školy zúčastnili závodu O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic. Závody se konaly na městském atletickém stadionu na Dukle. Všichni nastoupili s velkým odhodláním vydat ze sebe maximum, i přestože konkurence byla veliká. Za to jim patří mé poděkování.
Stejně jako vloni jsme neobsadili žádná oceňovaná místa, ale zkusili jsme posunout své hranice a postavit se na start se zkušenými běžci. Za reprezantaci školy chci poděkovat: Brigitě, Aničce, Lukášovi, Honzovi Č., Kubovi D., Míšovi, Radkovi, Kubovi A., Davidovi, Danovi, Vaškovi, Honzovi S. a Jonášovi.

Paní učitelka Martina Kotasová

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.