O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic

V pondělí 18.9. se někteří žáci a žákyně šesté, sedmé a osmé třídy naší školy zúčastnili závodu O nejrychlejšího chlapce a dívku Pardubic. Závody se konaly na městském atletickém stadionu na Dukle. Všichni nastoupili s velkým odhodláním vydat ze sebe maximum, i přestože konkurence byla veliká. Za to jim patří mé poděkování.
Stejně jako vloni jsme neobsadili žádná oceňovaná místa, ale zkusili jsme posunout své hranice a postavit se na start se zkušenými běžci. Za reprezantaci školy chci poděkovat: Brigitě, Aničce, Lukášovi, Honzovi Č., Kubovi D., Míšovi, Radkovi, Kubovi A., Davidovi, Danovi, Vaškovi, Honzovi S. a Jonášovi.

Paní učitelka Martina Kotasová

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.