O nás

NOE - Křesťanská základní škola v Pardubicích

• Jsme plně organizovaná základní škola od 1. do 9. ročníku.
  • Výuku jsme zahájili 1. září 2011otevřením první třídy. Nyní máme otevřeno všech devět ročníků.
  • Chceme poskytovat kvalitní vzdělání a výchovuv prostředí postaveném na křesťanských hodnotách. Více o hodnotách školy čtěte zde .
  • Přijímáme všechny děti bez ohledu na to, zda se rodina hlásí k nějakému křesťanskému vyznání či nikoliv. Více o křesťanském pojetí čtěte zde .
  • Žáci školy mohou navštěvovat naši školní družinu. Více zde .
  • Stravování žákůje zajištěno ve školní výdejně. Více zde .

Co nabízíme

• Školu s rodinných charakterem a individuální přístupem - třídy o 22 žácích, vždy pouze jedna třída v ročníku.
  • Slovní hodnocenído 3. ročníku - vystihuje konkrétní pokroky žáka, potlačuje srovnávání mezi žáky a zaměření na chybu, posiluje motivaci vlastním učením. Od 4.ročníku známkujeme.
  • Intenzivní výuku angličtiny - od 1. ročníku výuka s bilingvní mluvčí, kroužky angličtiny. Do budoucna plánujeme výuku některých předmětů v angličtině. Více o výuce angličtiny zde .
  • Předmět křesťanské výchovy - napomáhá zdravému rozvoji osobnosti a mezilidských vztahů, tvorbě morálních a etických hodnot.

Proč NOE

• Od počátku jsme chtěli, aby škola nesla zajímavé jméno, které se bude líbit dětem. Zároveň jsme hledali jméno, které si každý snadno zapamatuje. A v neposlední řadě jsme si přáli, aby jméno bylo inspirativní a napovědělo něco o charakteru školy.

Proč jsme zvolili právě NOE, čtěte zde .

23.11.2020 13:51:27

v pondělí 30. listopadu. Vrací se celý první stupeň a deváťáci. Střídavě ostatní třídy druhého stupně.

23.11.2020 14:30:30

pro zájemce o 1. ročník se uskuteční ve čtvrtek 3.12. v 17 hod.

19.11.2020 8:48:29

Přijímáme přihlášky do Klubu předškolák. V závislosti na epidemilogické situaci bude mít klub buď všech 9 lekcí, nebo bude případně zkrácen.

12.11.2020 18:47:06

ve středu 18. listopadu

3.11.2020 12:58:02

Po dobu trvání mimořádného opatření Vlády ČR. V případě, že potřebujete fyzicky něco ve škole vyřídit (např. vyzvednout učební materiály apod.), domluvte si návštěvu předem (telefonem nebo emailem.)