O nás

NOE - Křesťanská základní škola v Pardubicích

• Jsme plně organizovaná základní škola od 1. do 9. ročníku.
  • Výuku jsme zahájili 1. září 2011otevřením první třídy. Nyní máme otevřeno všech devět ročníků.
  • Chceme poskytovat kvalitní vzdělání a výchovuv prostředí postaveném na křesťanských hodnotách. Více o hodnotách školy čtěte zde .
  • Přijímáme všechny děti bez ohledu na to, zda se rodina hlásí k nějakému křesťanskému vyznání či nikoliv. Více o křesťanském pojetí čtěte zde .
  • Žáci školy mohou navštěvovat naši školní družinu. Více zde .
  • Stravování žákůje zajištěno ve školní výdejně. Více zde .

Co nabízíme

• Školu s rodinných charakterem a individuální přístupem - třídy o 22 žácích, vždy pouze jedna třída v ročníku.
  • Slovní hodnocenído 3. ročníku - vystihuje konkrétní pokroky žáka, potlačuje srovnávání mezi žáky a zaměření na chybu, posiluje motivaci vlastním učením. Od 4.ročníku známkujeme.
  • Intenzivní výuku angličtiny - od 1. ročníku výuka s bilingvní mluvčí, kroužky angličtiny. Do budoucna plánujeme výuku některých předmětů v angličtině. Více o výuce angličtiny zde .
  • Předmět křesťanské výchovy - napomáhá zdravému rozvoji osobnosti a mezilidských vztahů, tvorbě morálních a etických hodnot.

Proč NOE

• Od počátku jsme chtěli, aby škola nesla zajímavé jméno, které se bude líbit dětem. Zároveň jsme hledali jméno, které si každý snadno zapamatuje. A v neposlední řadě jsme si přáli, aby jméno bylo inspirativní a napovědělo něco o charakteru školy.

Proč jsme zvolili právě NOE, čtěte zde .

10.9.2021 10:44:40

se uskuteční v úterý 14.9., první stupeň od 16:00 hod, druhý stupeň od 16:30 hod.

13.8.2021 10:47:27

Nezapomeňte si prosím nastavit trvalé platby na nový školní rok.

21.6.2021 10:37:30

k přijetí na střední školy. Všichni se dostali tam, kam chtěli, což je skvělé!

18.6.2021 9:06:10

Za člena školské rady byla rodiči zvolena paní Světlana Bunčeková.

4.6.2021 8:12:09

na nový školní rok. Budeme velmi rádi, pokud se zapojíte do dárcovské akce.