Noc kostelů 2015

Je již tradicí, že se naše školka společně se školáky Z NOE zapojila do celo republikové akce „Noc kostelů“, která se tentokrát konala v pátek 29.5.2015.  Děti v Arše (budova Církce bratrské) zazpívaly dvě písničky obléknuté do barev z naší státní vlajky. Tématem programu na letošním ročníku byly různé státy a děti z MŠ zastupovaly Českou republiku. Po skončení vystoupení si děti mohly za odměnu vyzvednout v místní kavárně nanuky. Na závěr se spolu s rodiči zúčastnily happeningu, kde si na nafouknuté balonky přivázaly lístky se vzkazy a hromadně je vypustily.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!