Noc kostelů 2014

Letošní Noc kostelů jsme tematicky propojili s Rokem české hudby. Nechali jsme se, stejně jako Bohuslav Martinů, inspirovat lidovými písněmi a zvyky. Děti z MŠ zpívaly písničky Já jsem muzikant a Holka modrooká, prvňáci nám ve své originální jarmareční písni vyzpívali klíčové momenty ze života skladatele Bohuslava Martinů, děvčata z druhé a třetí třídy zatančila pásmo Otvírání studánek. Slyšeli jsme několik písniček zahraných na zobcovou flétnu. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a předvedly naučné Zpívánky. Celé pásmo zakončili kluci ze druhé a třetí třídy údernou rockovou písní Šance od Daniela Landy. Vždyť máme přece šanci, že bude po životě ráj...

Videa:

úvodní slovo

MŠ - já jsem muzikant + Kramářská píseň

MŠ - Holka modrooká

Otvírání studánek

Flétny

Zpívánky

Šance

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)