20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

Noc kostelů 2014

Letošní Noc kostelů jsme tematicky propojili s Rokem české hudby. Nechali jsme se, stejně jako Bohuslav Martinů, inspirovat lidovými písněmi a zvyky. Děti z MŠ zpívaly písničky Já jsem muzikant a Holka modrooká, prvňáci nám ve své originální jarmareční písni vyzpívali klíčové momenty ze života skladatele Bohuslava Martinů, děvčata z druhé a třetí třídy zatančila pásmo Otvírání studánek. Slyšeli jsme několik písniček zahraných na zobcovou flétnu. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a předvedly naučné Zpívánky. Celé pásmo zakončili kluci ze druhé a třetí třídy údernou rockovou písní Šance od Daniela Landy. Vždyť máme přece šanci, že bude po životě ráj...

Videa:

úvodní slovo