Noc kostelů 2014

Letošní Noc kostelů jsme tematicky propojili s Rokem české hudby. Nechali jsme se, stejně jako Bohuslav Martinů, inspirovat lidovými písněmi a zvyky. Děti z MŠ zpívaly písničky Já jsem muzikant a Holka modrooká, prvňáci nám ve své originální jarmareční písni vyzpívali klíčové momenty ze života skladatele Bohuslava Martinů, děvčata z druhé a třetí třídy zatančila pásmo Otvírání studánek. Slyšeli jsme několik písniček zahraných na zobcovou flétnu. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a předvedly naučné Zpívánky. Celé pásmo zakončili kluci ze druhé a třetí třídy údernou rockovou písní Šance od Daniela Landy. Vždyť máme přece šanci, že bude po životě ráj...

Videa:

úvodní slovo

MŠ - já jsem muzikant + Kramářská píseň

MŠ - Holka modrooká

Otvírání studánek

Flétny

Zpívánky

Šance

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.