Noc kostelů 2014

Letošní Noc kostelů jsme tematicky propojili s Rokem české hudby. Nechali jsme se, stejně jako Bohuslav Martinů, inspirovat lidovými písněmi a zvyky. Děti z MŠ zpívaly písničky Já jsem muzikant a Holka modrooká, prvňáci nám ve své originální jarmareční písni vyzpívali klíčové momenty ze života skladatele Bohuslava Martinů, děvčata z druhé a třetí třídy zatančila pásmo Otvírání studánek. Slyšeli jsme několik písniček zahraných na zobcovou flétnu. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a předvedly naučné Zpívánky. Celé pásmo zakončili kluci ze druhé a třetí třídy údernou rockovou písní Šance od Daniela Landy. Vždyť máme přece šanci, že bude po životě ráj...

Videa:

úvodní slovo

MŠ - já jsem muzikant + Kramářská píseň

MŠ - Holka modrooká

Otvírání studánek

Flétny

Zpívánky

Šance

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!