Noc kostelů 2014

Letošní Noc kostelů jsme tematicky propojili s Rokem české hudby. Nechali jsme se, stejně jako Bohuslav Martinů, inspirovat lidovými písněmi a zvyky. Děti z MŠ zpívaly písničky Já jsem muzikant a Holka modrooká, prvňáci nám ve své originální jarmareční písni vyzpívali klíčové momenty ze života skladatele Bohuslava Martinů, děvčata z druhé a třetí třídy zatančila pásmo Otvírání studánek. Slyšeli jsme několik písniček zahraných na zobcovou flétnu. Ani paní učitelky se nenechaly zahanbit a předvedly naučné Zpívánky. Celé pásmo zakončili kluci ze druhé a třetí třídy údernou rockovou písní Šance od Daniela Landy. Vždyť máme přece šanci, že bude po životě ráj...

Videa:

úvodní slovo

MŠ - já jsem muzikant + Kramářská píseň

MŠ - Holka modrooká

Otvírání studánek

Flétny

Zpívánky

Šance

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.