Návštěva u prvňáčků

V rámci přípravy na blížící se zápis do základních škol nás ve školce navštívili dva loňští absolventi naší školky nyní prvňáci ze ZŠ Noe. Ukázali nám, co všechno děti potřebují, když chodí do školy a také nám prozradili, co je ve škole nejvíce baví a jak se jim tam líbí.

Následně všichni beránci – předškoláci vyrazili na návštěvu k prvňáčkům do naší základní školy. Milá paní učitelka děti zapojila do vyučování, a tak si mohly za pomoci prvňáčků vyzkoušet jaké je to ve škole. Děti odcházely nadšené a spokojené a většina z nich se netrpělivě těší na zápis.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.