Návštěva u prvňáčků

V rámci přípravy na blížící se zápis do základních škol nás ve školce navštívili dva loňští absolventi naší školky nyní prvňáci ze ZŠ Noe. Ukázali nám, co všechno děti potřebují, když chodí do školy a také nám prozradili, co je ve škole nejvíce baví a jak se jim tam líbí.

Následně všichni beránci – předškoláci vyrazili na návštěvu k prvňáčkům do naší základní školy. Milá paní učitelka děti zapojila do vyučování, a tak si mohly za pomoci prvňáčků vyzkoušet jaké je to ve škole. Děti odcházely nadšené a spokojené a většina z nich se netrpělivě těší na zápis.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.