Návštěva policie ve školce NOE

Opět po roce do naší školky zavítala policistka, která nám povídala různé důležité věci, které by mělo znát každé dítě. Dozvěděly jsme se například, jak se mají děti chovat, když zůstávají samy doma či na hřišti, co všechno obnáší práce policie, ale také to čím se chránit na silnici, když jedeme na kole. Na závěr nám paní policistka ukázala pomůcky, které používají policisté při své práci a vysvětlila nám, k čemu slouží. Informace to byly přínosné a budeme se k nim v průběhu roku vracet.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.