Návštěva policie ve školce NOE

Opět po roce do naší školky zavítala policistka, která nám povídala různé důležité věci, které by mělo znát každé dítě. Dozvěděly jsme se například, jak se mají děti chovat, když zůstávají samy doma či na hřišti, co všechno obnáší práce policie, ale také to čím se chránit na silnici, když jedeme na kole. Na závěr nám paní policistka ukázala pomůcky, které používají policisté při své práci a vysvětlila nám, k čemu slouží. Informace to byly přínosné a budeme se k nim v průběhu roku vracet.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)