Návštěva policie ve školce NOE

Opět po roce do naší školky zavítala policistka, která nám povídala různé důležité věci, které by mělo znát každé dítě. Dozvěděly jsme se například, jak se mají děti chovat, když zůstávají samy doma či na hřišti, co všechno obnáší práce policie, ale také to čím se chránit na silnici, když jedeme na kole. Na závěr nám paní policistka ukázala pomůcky, které používají policisté při své práci a vysvětlila nám, k čemu slouží. Informace to byly přínosné a budeme se k nim v průběhu roku vracet.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!