Návštěva Ekocentra PALETA

V pondělí 27.4.2015 jsme se vydaly s naší školkou opět do Ekocentra Paleta, tentokrát na program „Odpady“. V předchozím týdnu jsme si povídaly o tom, jak chránit naši přírodu, a také jsme si připomněly „Den země“. Na Paletě jsme si nejprve namalovaly svůj les a potom poznávaly zvířátka, které do něj patří. Také jsme si opět připomněly, proč a jakým způsobem třídíme odpad. Na závěr jsme do barevných kontejnerů třídily různé odpadky dle materiálů, z kterých byly vyrobené.

Cestou zpátky do školky jsme se krásně prošly a krásně nám svítilo sluníčko. Užily jsme si příjemné dopoledne a budeme se příště opět těšit na další zajímavý program v ekocentru.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.