Návštěva Ekocentra PALETA

V pondělí 27.4.2015 jsme se vydaly s naší školkou opět do Ekocentra Paleta, tentokrát na program „Odpady“. V předchozím týdnu jsme si povídaly o tom, jak chránit naši přírodu, a také jsme si připomněly „Den země“. Na Paletě jsme si nejprve namalovaly svůj les a potom poznávaly zvířátka, které do něj patří. Také jsme si opět připomněly, proč a jakým způsobem třídíme odpad. Na závěr jsme do barevných kontejnerů třídily různé odpadky dle materiálů, z kterých byly vyrobené.

Cestou zpátky do školky jsme se krásně prošly a krásně nám svítilo sluníčko. Užily jsme si příjemné dopoledne a budeme se příště opět těšit na další zajímavý program v ekocentru.

4.4.2019 8:18:33

se uskuteční 2. a 3. května 2019

1.4.2019 16:30:11

Zveme vás na družinové odpoledne s výrobou velikonočních věnců v čase 15 - 17 hod.