Návštěva Ekocentra PALETA

V pondělí 27.4.2015 jsme se vydaly s naší školkou opět do Ekocentra Paleta, tentokrát na program „Odpady“. V předchozím týdnu jsme si povídaly o tom, jak chránit naši přírodu, a také jsme si připomněly „Den země“. Na Paletě jsme si nejprve namalovaly svůj les a potom poznávaly zvířátka, které do něj patří. Také jsme si opět připomněly, proč a jakým způsobem třídíme odpad. Na závěr jsme do barevných kontejnerů třídily různé odpadky dle materiálů, z kterých byly vyrobené.

Cestou zpátky do školky jsme se krásně prošly a krásně nám svítilo sluníčko. Užily jsme si příjemné dopoledne a budeme se příště opět těšit na další zajímavý program v ekocentru.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.