Návštěva Ekocentra PALETA

V pondělí 27.4.2015 jsme se vydaly s naší školkou opět do Ekocentra Paleta, tentokrát na program „Odpady“. V předchozím týdnu jsme si povídaly o tom, jak chránit naši přírodu, a také jsme si připomněly „Den země“. Na Paletě jsme si nejprve namalovaly svůj les a potom poznávaly zvířátka, které do něj patří. Také jsme si opět připomněly, proč a jakým způsobem třídíme odpad. Na závěr jsme do barevných kontejnerů třídily různé odpadky dle materiálů, z kterých byly vyrobené.

Cestou zpátky do školky jsme se krásně prošly a krásně nám svítilo sluníčko. Užily jsme si příjemné dopoledne a budeme se příště opět těšit na další zajímavý program v ekocentru.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.