Návštěva Ekocentra PALETA

V pondělí 27.4.2015 jsme se vydaly s naší školkou opět do Ekocentra Paleta, tentokrát na program „Odpady“. V předchozím týdnu jsme si povídaly o tom, jak chránit naši přírodu, a také jsme si připomněly „Den země“. Na Paletě jsme si nejprve namalovaly svůj les a potom poznávaly zvířátka, které do něj patří. Také jsme si opět připomněly, proč a jakým způsobem třídíme odpad. Na závěr jsme do barevných kontejnerů třídily různé odpadky dle materiálů, z kterých byly vyrobené.

Cestou zpátky do školky jsme se krásně prošly a krásně nám svítilo sluníčko. Užily jsme si příjemné dopoledne a budeme se příště opět těšit na další zajímavý program v ekocentru.

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!