Návšteva v zubní ordinaci

Ve středu 11.2.2015 jsme se vydaly na neobvyklou návštěvu. Zavítaly jsme na stomatologickou kliniku, kde jsme navštívily zubní ordinaci. Paní doktorka už nás spolu se sestřičkami očekávala. Nejprve měla pro děti nachystaný kvíz. Děti si s otázkami poradily, i když některé nebyli jednoduché.
Například kolikrát se čistí zuby, kolik zubů děti mají a jak se jmenují, jaké potraviny jsou pro zuby zdravé a jaké ne. Děti v kvízu obstály a na konci získaly malou odměnu. Také nám paní zubařka ukázala, jak se správně mají zuby čistit a na jedné z přítomných sestřiček nám názorně ukázala, jak probíhá preventivní prohlídka, jaké nástroje používá a proč. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavých věcí. Děti byly statečné a nikdo z nich se nebál.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.