Návšteva v zubní ordinaci

Ve středu 11.2.2015 jsme se vydaly na neobvyklou návštěvu. Zavítaly jsme na stomatologickou kliniku, kde jsme navštívily zubní ordinaci. Paní doktorka už nás spolu se sestřičkami očekávala. Nejprve měla pro děti nachystaný kvíz. Děti si s otázkami poradily, i když některé nebyli jednoduché.
Například kolikrát se čistí zuby, kolik zubů děti mají a jak se jmenují, jaké potraviny jsou pro zuby zdravé a jaké ne. Děti v kvízu obstály a na konci získaly malou odměnu. Také nám paní zubařka ukázala, jak se správně mají zuby čistit a na jedné z přítomných sestřiček nám názorně ukázala, jak probíhá preventivní prohlídka, jaké nástroje používá a proč. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavých věcí. Děti byly statečné a nikdo z nich se nebál.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.