Návšteva v zubní ordinaci

Ve středu 11.2.2015 jsme se vydaly na neobvyklou návštěvu. Zavítaly jsme na stomatologickou kliniku, kde jsme navštívily zubní ordinaci. Paní doktorka už nás spolu se sestřičkami očekávala. Nejprve měla pro děti nachystaný kvíz. Děti si s otázkami poradily, i když některé nebyli jednoduché.
Například kolikrát se čistí zuby, kolik zubů děti mají a jak se jmenují, jaké potraviny jsou pro zuby zdravé a jaké ne. Děti v kvízu obstály a na konci získaly malou odměnu. Také nám paní zubařka ukázala, jak se správně mají zuby čistit a na jedné z přítomných sestřiček nám názorně ukázala, jak probíhá preventivní prohlídka, jaké nástroje používá a proč. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavých věcí. Děti byly statečné a nikdo z nich se nebál.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!