Na prvouku ven ... aneb 2.A poznává Pardubice

Jak poznat Pardubice nejlépe? Vstát z lavic a jít přímo do terénu!

Druháci  poznávali krajinu z výšky ze Zelené brány, kde také určovali světové strany pomocí buzoly. Při výstupu na Zelenou bránu si vyslechli pověst o původu znaku našeho města a znaku pánů z Pernštejna. Na naučné stezce zámeckými valy se seznámili se zvířaty a stromy pardubického zámku a blízkého okolí. Největší zážitek děti měly z pávů (jeden páv se o děti zajímal, a tak s námi ušel i kousek naší cesty) a sběru jejich pírek. Na našich cestách za poznáním nám přálo i počasí.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.