Na prvouku ven ... aneb 2.A poznává Pardubice

Jak poznat Pardubice nejlépe? Vstát z lavic a jít přímo do terénu!

Druháci  poznávali krajinu z výšky ze Zelené brány, kde také určovali světové strany pomocí buzoly. Při výstupu na Zelenou bránu si vyslechli pověst o původu znaku našeho města a znaku pánů z Pernštejna. Na naučné stezce zámeckými valy se seznámili se zvířaty a stromy pardubického zámku a blízkého okolí. Největší zážitek děti měly z pávů (jeden páv se o děti zajímal, a tak s námi ušel i kousek naší cesty) a sběru jejich pírek. Na našich cestách za poznáním nám přálo i počasí.

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.