Na prvouku ven ... aneb 2.A poznává Pardubice

Jak poznat Pardubice nejlépe? Vstát z lavic a jít přímo do terénu!

Druháci  poznávali krajinu z výšky ze Zelené brány, kde také určovali světové strany pomocí buzoly. Při výstupu na Zelenou bránu si vyslechli pověst o původu znaku našeho města a znaku pánů z Pernštejna. Na naučné stezce zámeckými valy se seznámili se zvířaty a stromy pardubického zámku a blízkého okolí. Největší zážitek děti měly z pávů (jeden páv se o děti zajímal, a tak s námi ušel i kousek naší cesty) a sběru jejich pírek. Na našich cestách za poznáním nám přálo i počasí.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.