Modlitební řetěz 31.8.2013

Sobotu 31.8. chceme věnovat modlitbám za požehnání nového školního roku. Připojte se k nám!

ZDE se můžete elektronicky přihlásit k modlitbám na konkrétní hodinu

Témata k modlitbám:

Děti
Děkujme za každého žáka, který má možnost navštěvovat křesťanskou školu.
Prosme za nově příchozí žáky do druhé a třetí třídy, aby našli v NOE nové kamarády a dobře zvládli změnu.
Prosme za dobrý start pro prvňáčky a nové děti v mateřské škole.

Učitelé
Děkujme za nově příchozí učitele a asistentky pedagoga.
Vyprošujme požehnání pro práci učitelů – moudrost, sílu a trpělivost pro každý den.
Vztahy v kolektivu – stále se rozšiřujeme, ale toužíme zachovat jednotu, dobrou komunikaci, vzájemný respekt.

Spolupráce s rodiči dětí
Děkujme za podporu a shodu, kterou v mnoha případech nacházíme.
Prosme za dobrou komunikaci a vztahy.

Finance
Děkujme, že až do dnešního dne se Bůh o školu stará. Mohli jsme připravit novou třídu a sborovnu.
Vyprošujme požehnání pro dárce a dobrovolníky, kteří podporují rozvoj školy.
Prosme za dostatek financí pro poslední čtvrtletí tohoto kalendářního roku.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.