24.1.2018 11:59:45

Zveme vás na již tradiční společné odpoledne ve čtvrtek 8. února mezi 14:00 a 16:00 hodinou.

20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

Modlitební řetěz 31.8.2013

Sobotu 31.8. chceme věnovat modlitbám za požehnání nového školního roku. Připojte se k nám!

ZDE se můžete elektronicky přihlásit k modlitbám na konkrétní hodinu

Témata k modlitbám:

Děti
Děkujme za každého žáka, který má možnost navštěvovat křesťanskou školu.
Prosme za nově příchozí žáky do druhé a třetí třídy, aby našli v NOE nové kamarády a dobře zvládli změnu.
Prosme za dobrý start pro prvňáčky a nové děti v mateřské škole.

Učitelé
Děkujme za nově příchozí učitele a asistentky pedagoga.
Vyprošujme požehnání pro práci učitelů – moudrost, sílu a trpělivost pro každý den.
Vztahy v kolektivu – stále se rozšiřujeme, ale toužíme zachovat jednotu, dobrou komunikaci, vzájemný respekt.

Spolupráce s rodiči dětí
Děkujme za podporu a shodu, kterou v mnoha případech nacházíme.
Prosme za dobrou komunikaci a vztahy.

Finance
Děkujme, že až do dnešního dne se Bůh o školu stará. Mohli jsme připravit novou třídu a sborovnu.
Vyprošujme požehnání pro dárce a dobrovolníky, kteří podporují rozvoj školy.
Prosme za dostatek financí pro poslední čtvrtletí tohoto kalendářního roku.