Modlitební řetěz 31.8.2013

Sobotu 31.8. chceme věnovat modlitbám za požehnání nového školního roku. Připojte se k nám!

ZDE se můžete elektronicky přihlásit k modlitbám na konkrétní hodinu

Témata k modlitbám:

Děti
Děkujme za každého žáka, který má možnost navštěvovat křesťanskou školu.
Prosme za nově příchozí žáky do druhé a třetí třídy, aby našli v NOE nové kamarády a dobře zvládli změnu.
Prosme za dobrý start pro prvňáčky a nové děti v mateřské škole.

Učitelé
Děkujme za nově příchozí učitele a asistentky pedagoga.
Vyprošujme požehnání pro práci učitelů – moudrost, sílu a trpělivost pro každý den.
Vztahy v kolektivu – stále se rozšiřujeme, ale toužíme zachovat jednotu, dobrou komunikaci, vzájemný respekt.

Spolupráce s rodiči dětí
Děkujme za podporu a shodu, kterou v mnoha případech nacházíme.
Prosme za dobrou komunikaci a vztahy.

Finance
Děkujme, že až do dnešního dne se Bůh o školu stará. Mohli jsme připravit novou třídu a sborovnu.
Vyprošujme požehnání pro dárce a dobrovolníky, kteří podporují rozvoj školy.
Prosme za dostatek financí pro poslední čtvrtletí tohoto kalendářního roku.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!