Modlitební řetěz 31.8.2013

Sobotu 31.8. chceme věnovat modlitbám za požehnání nového školního roku. Připojte se k nám!

ZDE se můžete elektronicky přihlásit k modlitbám na konkrétní hodinu

Témata k modlitbám:

Děti
Děkujme za každého žáka, který má možnost navštěvovat křesťanskou školu.
Prosme za nově příchozí žáky do druhé a třetí třídy, aby našli v NOE nové kamarády a dobře zvládli změnu.
Prosme za dobrý start pro prvňáčky a nové děti v mateřské škole.

Učitelé
Děkujme za nově příchozí učitele a asistentky pedagoga.
Vyprošujme požehnání pro práci učitelů – moudrost, sílu a trpělivost pro každý den.
Vztahy v kolektivu – stále se rozšiřujeme, ale toužíme zachovat jednotu, dobrou komunikaci, vzájemný respekt.

Spolupráce s rodiči dětí
Děkujme za podporu a shodu, kterou v mnoha případech nacházíme.
Prosme za dobrou komunikaci a vztahy.

Finance
Děkujme, že až do dnešního dne se Bůh o školu stará. Mohli jsme připravit novou třídu a sborovnu.
Vyprošujme požehnání pro dárce a dobrovolníky, kteří podporují rozvoj školy.
Prosme za dostatek financí pro poslední čtvrtletí tohoto kalendářního roku.

16.10.2018 13:46:33

Od 22. do 26. října hostí naše škola polské žáky z křesťanské školy TOMY ve městě Tomaszów Mazowiecki. Program týdne naleznete v článku.

4.10.2018 14:26:39

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 se přeneseme do období první republiky. Očekáváme návštěvu prezidenta T. G. Masaryka. Doufáme, že přijede i bratr sokol Miroslav Tyrš a známý aviatik Jan Kašpar. Bude znít swing. A škola se neobejde bez výuky krasopisu. A nejen to ...

4.10.2018 14:09:48

Chceš se naučit ovládat roboty Ozoboty pomocí "barevného" programovacího jazyka? Přijď na workshop v pátek 12.10. 2018 od 13:30 do 16:30 hod do školy NOE!