Mikuláš ve škole

V pátek 4.12. navštívil naši školu Mikuláš.

Všichni žáci ho překvapili znalostmi legendy, která se o něm vypráví, včetně takových detailů, že se narodil ve městě Patara.

Samozřejmě, že ve všech třídách došlo na malé zpytování svědomí, ale naštěstí si každý vzpomněl na nějaký ten dobročin, kterého se v uplynulém roce dopustil.

A když žáci zazpívali a zahráli parádní hudební kousky a zarecitovali říkanky, obměkčili Mikuláše natolik, že každého podaroval.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.